Bądź sama sobie szefem. Od dziś podpowiadamy, jak zostać przedsiębiorczą mamą!

Fot. Pixabay/ [url=http://pixabay.com/pl/urz%C4%85d-wolny-zaw%C3%B3d-komputer-biznesu-620823/]FirmBee[/url] / [url= http://pixabay.com/pl/service/terms/#download_terms]CC O[/url] Ruszamy z akcją "Przedsiębiorcza Mama"
Fot. Pixabay/ FirmBee / CC O Ruszamy z akcją "Przedsiębiorcza Mama"
Koniec frustracji i obaw związanych z powrotem do nielubianej pracy. Mama to nie tylko ta, która zajmuje się dzieckiem, robi zakupy, sprząta, gotuje obiady. Mama to kobieta, która ma prawo zadbać o siebie, rozwijać własne pasje i się realizować.

Jeśli gdzieś po głowie błąka ci się myśl: - A może stworzę coś swojego, będę pracować na siebie, to od dzisiaj koniecznie do nas zaglądaj. Rozpoczynamy akcję „Przedsiębiorcza Mama”, która ma na celu pokazanie wszystkim mamom, że tak naprawdę chcieć, to znaczy móc.


Opowiemy o finansowym wsparciu, jakie można uzyskać z funduszy unijnych, porozmawiamy z pracownikami urzędów pracy i spytamy, w jaki sposób pomagają kobietom w rozpoczęciu prowadzenia własnego biznesu. A co najważniejsze przedstawimy kobiety, które żyją obok nas, a które postanowiły spróbować i im się udało.

Nie znajdziesz tu gotowego przepisu na sukces, ale postaramy się dostarczyć ci składników, które pomogą ten sukces osiągnąć.

Zatem, jeśli jesteś kobietą, która szuka pomysłu na siebie, na swoje życie zawodowe, to zostań z nami przedsiębiorczą mamą. Przyłącz się do naszej akcji, zadawaj pytania, rozwiewaj wątpliwości. A może już jesteś mamą z własną firmą i zechcesz innych zainspirować swoją historią?


To przecież w nas kobietach drzemie wielki potencjał i siła, wystarczy to tylko wydobyć na światło dzienne i przekonać się do zmian.

Już dziś za te zmiany trzymamy kciuki!

Jesteś przedsiębiorczą mamą? Dziecko pomogło ci nabrać wiatru w żagle? A może marzy ci się własny biznes?

Piszcie do nas na adres e-mail: kontakt@mamadu.pl (z dopiskiem "Przedsiębiorcza mama"), opowiedzcie nam swoje historie, napiszcie czego chciałybyście się dowiedzieć. Czekamy!

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE