Najlepszym rozwiązaniem dla pokojów dziecięcych są nowoczesne łóżka piętrowe

Fot. Materiały prasowe
Jednym z popularnych sposobów na skuteczne zaoszczędzenie miejsca jest łóżko piętrowe, szczególnie w pokoju dziecięcym. Wysokie łóżka potrafią wykorzystać taką samą powierzchnię dwukrotnie, nawet trzykrotnie, a dzieci je uwielbiają. Jeżeli Państwo mają rodzeństwo, może także Państwo spali na takim łóżku co najmniej część swojego dzieciństwa. Dzięki praktyczności łóżka piętrowe występują w projektowaniu wnętrz od lat. Ich wygląd jednak przeszedł kilka zmian, łóżka piętrowe dziś, oprócz miejsca do spania, oferują znacznie więcej. Czy interesuje Państwo jakie rodzaje łóżek piętrowych są dzisiaj produkowane, i jakie można kupić dla swoich dzieci? Prosimy przeczytać nasz artykuł!

W przypadku urządzania pokoju dziecięcego dla swojego potomstwa lub więcej dzieci, łóżko piętrowe jest zawsze najlepszym rozwiązaniem. Ponadto dzisiaj nie jest problemem kupić łóżko piętrowe niekonwencjonalne, oryginalne i designowe. I nawet w małym pokoju dziecięcym mieści się tego wystarczająco dużo. Dla inspiracji odwiedziliśmy wyspecjalizowany sklep internetowy Meble Aldo i przedstawimy warianty wielofunkcyjne dla jednego, dwu lub więcej dzieci. Tutaj można kupić wysokiej jakości łóżka piętrowe producentów zagranicznych, które oferują miejsce do spania oraz szereg elementów praktycznych i do gier.

Łóżko piętrowe dla jednego dziecka

Łóżka piętrowe dla jednego dziecka można scharakteryzować jako podniesione łóżko. Te łóżka dziecięce skutecznie rozwiązują problem małego wnętrza pokoju dziecięcego. Mają górne łóżko, pod którym jest wolne miejsce. Można go wykorzystać do umieszczenia pozostałych mebli i miejsc do przechowywania.
Najwyraźniejszym przykładem jest łóżko piętrowe Smoozy dla dzieci. Cena obejmuje łóżko włącznie rusztu dla materaca 90x200 cm, bariery wzdłuż całego obwodu łóżka w celu zapobieżenia upadku, półki i biurka, które oferuje znacznie większe wymiary dzięki designu. Producent oferuje wersję dla dziewcząt i chłopców. Listwy można wybrać w kolorze niebieskim lub różowym. Połączenie z białym odcieniem mebli jest bardzo eleganckie.
Bardzo dobre jest również łóżko piętrowe Space, które posiada wielofunkcyjny design. Zawiera łóżko z rusztem, biurko, szafę i półki. W zasadzie w jednym jest kompletny pokój dziecięcy. Ta opcja jest idealna dla mieszkań lub małych wnętrz.

Łóżka piętrowe dla dwójki dzieci

Jeżeli Państwo mają dwoje dzieci i jeden pokój, który mogą zamieszkiwać razem, to łóżko piętrowe jest zdecydowanie najlepszym wyborem. Problem może wystąpić tylko wtedy, gdy dzieci będą się sprzeczać, kto będzie spać na górze. To jest zawsze najbardziej popularne łóżko.
Jeżeli wolą Państwo wysokiej jakości drewno, to będą Państwo interesować łóżka piętrowe z litego drewna duńskiego producenta, którego kolekcja mebli dla dzieci oferuje elastyczność możliwego układu. Zalety omówimy sobie na podstawie łóżka piętrowego z kolekcji Butterfly, która jest przeznaczona przede wszystkim dla dziewcząt. Drabina może być umieszczona po prawej lub lewej stronie. Gdy dziewczynki dorosną, można z łóżka piętrowego utworzyć dwa pojedyncze łóżka. Materiał drewna sosnowego jest chroniony lakierem na bazie wodnej w odcieniu białym transparentnym, który jest obecnie bardzo nowoczesny. Kolejnym plusem jest szeroka gama dekoracji, od tkanin wokół łóżka, poduszek po dekoracyjne worki do siedzenia. Ceny części i dekoracji można znaleźć tutaj.
Dla dwóch dzieci polecamy kolejny model łóżka piętrowego, które nosi nazwę Stim. Jest idealny do pokoi dziecięcych, które rodzice chcą urządzić przytulnie i przestronnie, żeby dzieci wciąż miały dużo miejsca do zabawy. Niepowtarzalny wielofunkcyjny design francuskiego producenta myśli o wszystkim. Model Stim składa się z łóżka dla dwójki dzieci, dwóch szaf, półki i szuflady pod dolnym łóżkiem.

Łóżko piętrowe dla więcej dzieci

Większe rodziny muszą z miejscem w mieszkaniu walczyć, nawet o takich producenci myślą. Na rynku można kupić łóżka piętrowego, które mogą jednocześnie pomieścić trójkę dzieci. Nie ma problemu dla nich stworzyć piękny, przytulny i atrakcyjny pokój, który dla nich będzie pełnowartościowy.
Bardzo udane jest na przykład łóżko piętrowe Swan. Pozwala zaoszczędzić cenne miejsce w pokoju, a jednocześnie zapewnia wystarczająco dużo miejsca do spania i zabawy troje dzieci. Ponadto nie brakuje wiele półek do przechowywania zabawek lub innych przedmiotów. Wymiary całego zestawu są 245x114 cm o wysokości 171 cm, a więc dobrze pasuje do małego wnętrza. Wejście na górne łóżko jest praktycznie rozwiązane schodami, które służą również jako miejsce do przechowywania.
Bibop jest kolejnym udanym modelem łóżka piętrowego dla troje dzieci, jest produkowany przez tego samego producenta francuskiego, jak łóżko Swan. Jak widać, wykonanie jest podobne, takie same wymiary, został wybrany jednak inny odcień - jesion jasny w połączeniu z beżem i różowymi wypełnieniami półek.

Nowoczesna forma łóżek piętrowych dla dzieci oferuje naprawdę wiele i tutaj można zobaczyć tylko kilka z nich. Kompletną ofertę można obejrzeć na stronach internetowych e-sklepu www.meble-aldo.pl, który przygotował dla Państwa szereg oryginalnych, wielofunkcyjnych i modnych modeli. I może Państwo zostać mile zaskoczone sprzyjającą ceną łóżek piętrowych.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE