Dlaczego mężczyźni oglądają się za innymi kobietami?

Fot. Screen z Youtube / http://bit.ly/1BZlFhC
Podobno jedną z największych wad mężczyzn jest to, że oglądają się za innymi kobietami. Na forach internetowych i serwisach poradnikowych łatwo znaleźć teksty poranionych czytelniczek:

"Kocham go, wydawało mi się, że on też mnie kocha, problem w tym, że on ciągle ogląda się za innymi kobietami. Być może jednak mnie nie kocha, a z pewnością nie szanuje i nie potrafi zapanować nad swoją seksualnością. Mam wrażenie, że bez przerwy mnie z kimś porównuje. Pewnie wolałby być z nią, pewnie uważa, że ma dłuższe i ładniejsze nogi, większy i ładniejszy biust, gładszą i ładniejszą skórę. I z pewnością podoba mu się bardziej niż ja. Aż strach pomyśleć, jak się zachowuje, kiedy mnie przy nim nie ma. Co robić?!"

Trafnej odpowiedzi na to pytanie udziela poniższy filmik. Nie należy robić nic. Takie zachowanie jest najnormalniejsze w świecie.
Podsumowanie filmiku dla leniwych:
Z badań wynika, że najpoważniejszym problemem, z jakim muszą się zmagać pary na wakacjach jest to, że mężczyźni na plaży oglądają się za innymi kobietami w bikini. I robią to bez żadnego obciachu, pomimo tego, że są w związku, pomimo tego, że partnerka im towarzyszy.
Cóż, mężczyźni rzeczywiście oglądają się za innymi kobietami. Zwłaszcza na plaży i zwłaszcza za kobietami w bikini. I wcale nie jest tak, że robią to tylko mężczyźni single, za kobietami (zwłaszcza tymi w bikini) oglądają się również panowie żonaci, panowie w związku, panowie będący akurat na romantycznej randce. Powód jest banalnie prosty - to po prostu leży w ich naturze.

Ale nawet jeśli kobiety uznają, że to bardzo zła wiadomość, to jest i dobra. Nawet jeśli partner uważa, że kobieta w bikini jest bardziej atrakcyjna od jego partnerki, to nie ma to absolutnie żadnego znaczenia. To, że się obejrzał za jakąś skąpą odzianą "zdzirą" nie zmienia faktu, że najbardziej kocha ciebie i najbardziej pragnie ciebie. I że po kilku sekundach nie będzie już pamiętał tej, którą odprowadzał wzrokiem.

Za oknami wiosna (prawie lato!). Weekend ma być słoneczny i ciepły. Polacy i Polki wyjdą całymi rodzinami na spacery. Będzie ciepło, wesoło i rodzinnie. I naprawdę nie przejmujcie się, jeśli Wasz partner obejrzy się za inną. Pamiętajcie, że za kilka sekund nie będzie już miał zielonego pojęcia, jak wyglądała.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE