Ułatw sobie życie. Jedna butelka zamiast pełnej torby akcesoriów do karmienia

Przygotowanie mleka dla dziecka jest prostsze, kiedy ma się samonagrzewającą się butelkę.
Przygotowanie mleka dla dziecka jest prostsze, kiedy ma się samonagrzewającą się butelkę. Fot. RTD Photography / http://bit.ly/14bQWie CC BY-SA 2.0 / http://bit.ly/1dsePQq
Niemal co druga mama w Polsce, której dziecko ukończyło cztery miesiące, decyduje się na rozpoczęcie karmienia mieszanką. I nagle okazuje się, że nie jest to wcale takie łatwe, jak się wcześniej wydawało.

Oczywiście samo sporządzenie mieszanki, kiedy jest się w domu i ma do dyspozycji cały sprzęt kuchenny, jest banalnie proste. Problem robi się, kiedy mleko dla dziecka trzeba przygotować poza domem.

Każda mama wie, że wyjście z domu z małym dzieckiem oznacza zabieranie ze sobą wypchanych toreb. Zabawki, kocyk, pieluszki, ubrania na zmianę i oczywiście jedzenie. Karmiąc dziecko mieszanką jest to nie tylko pudełko z jedzeniem, ale także przegotowana woda w termosie. Ciężkie, niewygodne i zawsze istnieje ryzyko, że przez niedokręconą pokrywkę woda wyleje się lub wystygnie.

Czy musi tak być? Oczywiście, że nie. Na rynku istnieją gadżety, które bardzo ułatwiają życie rodzicom. Jednym z nich jest niewątpliwie samonagrzewająca się butelka niemieckiej marki Paulandstella.

Banalnie proste
Samonagrzewająca się butelka została stworzona z myślą o aktywnych rodzicach. Takich, którzy wierzą, że mając dziecko można też przebywać poza domem przez dłuższy czas. Urządzenie to przydaje się zwłaszcza w podróży, bo ciepły i świeży posiłek dla dziecka można łatwo przygotować nawet w warunkach ekstremalnych.

Na czym polega fenomen tego urządzenia? Po prostu na spacer zabieramy butelkę z wodą, później wsypujemy mleko, wciskamy guzik i po pięciu minutach mamy ciepłe mleko dla dziecka. Temperatura (36 stopni C) utrzymuje się ponad godzinę. Proste, czyż nie?
Kornelia Ligaszewska-Leśniak
szefowa firmy Mama ma, która jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę samonagrzewającej się butelki.

Jako mama 5 dzieci preferuję praktyczne pomysły, a to z kolei skłoniło mnie do szukania nowych, innowacyjnych rozwiązań. Butelka paulandstella dzięki nowoczesnej, niespotykanej dotąd funkcjonalności jest naprawdę praktyczna i unikatowa.

Niewątpliwą zaletą butelki jest także to, że nie potrzeba do niej żadnych baterii. Moduł grzewczy uzupełnia się poprzez włożenie do garnka z wrzątkiem lub do sterylizatora.

Mamy pokochały to urządzenie
W sieci nie brakuje pozytywnych opinii o tej butelce. Chwalą go zarówno zwykłe mamy jak i znane gwiazdy.


"Uwielbiam gadżety dla survival mamy. Kiedyś, jak mój synek był malutki, wynajęliśmy na wakacje domek nad morzem. Wzięłam ze sobą WSZYSTKO! Cały samochód był zapakowany. Nie przewidziałam tylko mega burzy. Piorun walnął w elektrownie i zostaliśmy bez prądu. Nie miałam jak podgrzać mleka. Skończyło się gotowaniem wody na grillu. Teraz już nic mnie nie zaskoczy" ocenia Katarzyna Cichopek, aktorka.

Podobnego zdania jest także Dorota Gardias, dziennikarka telewizyjna: "To dla mnie rewelacja. Butelka sprawdza mi się nie tylko podczas podróży ale także podczas długich spacerów czy pikników."

"Nie wszędzie w pobliżu znajdziemy kawiarnię dla mam, której pracownicy ze zrozumieniem i uśmiecham na ustach podgrzeją nam wodę do przygotowania mleka. Wielokrotnie musiałam planować tak trasą spaceru aby trafić w czasie karmienia na tak miłe miejsce. Butelka paulandstella daje opiekunowi swobodę"– uważa z kolei Pani Ania na blogu maluszkoweinspiracje.blogspot.com

Uznanie rodziców znalazło także swoje odzwierciedlenie w konkursach. Butelka ta zdobyła złoty medal jako Produkt Roku 2014 Supermama Awards, III miejsce jako Najlepszy Produkt Targów Kid’s Biz Fair 2014 w kategorii Akcesoria dla dziecka oraz wyróżnienie w konkursie „ Nagroda Rodziców 2014. ”

Czy to bezpieczne
Ale wygoda to jedno, a bezpieczeństwo to drugie. Nawet najlepsze rozwiązania nie spotkają się z aprobatą mam, gdy produkt nie będzie spełniał wszystkich wymagań pod względem jakości.

Producent nowoczesnej butelki zapewnia jednak, że produkt ten wolny od Bisfenolu A, sprawdzony i certyfikowany przez TÜVRheinland. Butelka posiada także pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op- 4635, ważną do 31.03.2017r.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE