Nowość! Fotelik, który sam sprawdzi, czy pasy dziecka są zapięte

Fot. Materiały prasowe
Gdyby spytać rodziców co jest ważne podczas podróżowania z dzieckiem - obojętnie, czy w samochodzie, czy w wózku - odpowiedzą: bezpieczeństwo i wygoda. To te dwa czynniki w największym stopniu decydują o tym, czy wyjście z dzieckiem z domu jest przyjemnością, czy koniecznością. Na rynku pojawiły się nowe foteliki samochodowe i wózki renomowanej firmy Britax Römer, które gwarantują właśnie to, co najważniejsze - bezpieczeństwo i wygodę.

Foteliki BRITAX - bezpieczeństwo dzieci, spokój rodziców
Do swojej kolekcji Britax Römer wprowadził dwa nowe foteliki samochodowe.BRITAX RÖMER KING II ATS to zaawansowany, przypinany pasami fotelik dla dzieci ważących od 9 do 18 kilogramów (czyli w wieku od 9 miesięcy do 4 lat). Drugi to wysokiej jakości fotelik BRITAX RÖMER ADVANSAFIX - dla dzieci ważących od 9 do 36 kilogramów, czyli w wieku od 9 miesięcy do 12 lat.

KING II ATS - fotelik, który sam sprawdza zapięcie pasów
Przeznaczony dla młodszych dzieci KING II ATS posiada opatentowany układ napinający do 3-punktowych pasów bezpieczeństwa, którymi przypięty jest fotelik w samochodzie. Ma również system ATS (ang. Active Tensioning System), który eliminuje luz w 5-punktowych pasach bezpieczeństwa stanowiące uprząż dla dziecka. Dodatkowo w inteligentny sposób ostrzega rodziców za pomocą kontrolki oraz dźwięku, jeśli pasy nie zostaną zapięte lub utracą prawidłowe napięcie. Znika więc towarzysząca rodzicom niepewność, czy wystarczająco mocno (lub, czy nie za mocno) zapieli dziecku pasy.

KING II ATS można łatwo i bezpiecznie zamontować praktycznie w każdym samochodzie.
ADVANSAFIX - dziecko zapięte jak kierowca rajdowy
BRITAX RÖMER ADVANSAFIX to z kolei nowy fotelik, który pozwala dłużej zapinać dzieci w bezpieczne 5-punktowe pasy. Z ADVANSAFIX nawet dzieci ważące 25 kilogramów mogą używać takich zapięć, które stosowane są m.in. przez kierowców w samochodach rajdowych. Fotelik szybko i bezpiecznie można zamocować w samochodzie dzięki technologii ISOFIX+.


Dodatkowo feruje on wiele pozycji spoczynkowych i został opracowany w sposób umożliwiający regulację bez konieczności przerywania snu dziecka. Połączenie możliwości wydłużenia zagłówka do wzrostu 150 cm oraz miękko wyściełanych ścian bocznych zapewnia też wysoki poziom ochrony w przypadku zderzeń bocznych.

Ten w inteligentny sposób zaprojektowany fotelik „rośnie” razem z dzieckiem, oferując rodzicom swobodę wyboru jednego fotelika zamiast dwóch.
Wózki BRITAX - funkcjonalny styl, stylowa funkcjonalność
Wybór wózka dla dziecka to nie lada wyzwanie. Z jednej strony każdy rodzic chciałby, żeby wózek fajnie wyglądał i był stylowy. Z drugiej - niebagatelne znaczenie mają jego cechy praktyczne. Te dwa aspekty łączy ze sobą firma BRITAX wprowadzając na rynek dwa nowe wózki - BRITAX GO oraz BRITAX GO NEXT.
Co wyróżnia wózki BRITAX? Można powiedzieć, że wszystko. Łączą ze sobą piękną formę i funkcjonalność. Zaprojektowane z myślą o zabieganych, nowoczesnych rodzinach. Wykonane w przemyślany sposób wykonane spacerówki zapewniają rodzicom swobodę wyboru świetnie wyglądającego i wygodnego w użytkowaniu, a jednocześnie praktycznego wózka, który ułatwi im przemieszczanie się.

Zaprojektowane w skandynawskim stylu wielofunkcyjne wózki są łatwe do regulowania i składania. Można powiedzieć, że funkcje wózków wręcz czytają w myślach rodziców jeśli chodzi o łatwość użytkowania. Przede wszystkim można je bardzo łatwo złożyć i to niezależnie od tego, czy siedzisko jest ustawione przodem do kierunku jazdy czy skierowane w stronę rodzica.

Dodatkowo, specjalnie zaprojektowane ergonomiczne koła są doskonałe do przeróżnych rodzajów podłoża — od chodników po wyboiste polne ścieżki. Odblaskowe pasy 3M ScotchliteTM zapewniające widoczność w warunkach słabego oświetlenia i ułatwiają rodzicom bezpieczne przemieszczanie się wraz z dziećmi w trudnych warunkach pogodowych lub przy ograniczonej widoczności.
BRITAX - bezpieczeństwo od ponad 75 lat
Firma Britax została założona w Wielkiej Brytanii w roku 1938 i początkowo koncentrowała się na produktach zapewniających bezpieczeństwo, takich jak pasy bezpieczeństwa dla dorosłych. W latach 60. ubiegłego wieku firma wprowadziła na rynek pierwszy dziecięcy fotelik samochodowy, natomiast w 1978 r. połączyła się ze swoim niemieckim odpowiednikiem o ugruntowanej pozycji, firmą Römer. Następnie w 2011 r. firma Britax przejęła niezwykle popularną markę produkującą wózki dziecięce typu Oudoor, BOB, oraz w 2013 roku markę BRIO produkującą wózki dziecięce i motoryzacyjne elementy bezpieczeństwa . Więcej na www.britax-roemer.pl.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE