Światowy Dzień Pluszowego Misia Zapraszamy do wyjątkowej krainy pluszaków w sklepie SMYK!

Kwintesencja misiostwa.  25 listopada w sklepach SMYK będzie wielu solenizantów.
Kwintesencja misiostwa. 25 listopada w sklepach SMYK będzie wielu solenizantów. Fot. Materiały prasowe
25 listopada swoje święto obchodzi prawdziwy przyjaciel każdego dziecka – pluszowy miś. Z tej okazji sklep SMYK w centrum handlowym Plac Unii City Shopping zamieni się w prawdziwą krainę pluszaków! W witrynach, na regałach i niemal w każdym zakątku sklepu pojawi się ponad 10 000 pluszowych zabawek. Klienci sklepu będą mieć również możliwość wyprodukowania własnego misia w jedynej w Warszawie Fabryce Miśków. Serdecznie zapraszamy do wizyty w tym magicznym miejscu między 24 a 29 listopada.

- Zdajemy sobie sprawę, jak szerokie jest grono miłośników pluszowych zabawek i jak silna może być więź z ukochanym pluszowym misiem. Wiemy też, jak bardzo tego typu tradycyjne zabawki potrzebne są do prawidłowego rozwoju emocjonalnego. Światowy Dzień Pluszowego Misia to zatem wyjątkowe święto, które zobowiązuje! Zadbaliśmy o to, aby przez najbliższy tydzień nasz sklep w centrum handlowym Plac Unii City Shopping był po brzegi wypełniony pluszakami. Zapraszamy do tego wyjątkowego miejsca, w którym każdy, niezależnie od wieku, będzie mógł poczuć magię bohatera tego tygodnia – pluszowego misia – mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów SMYK.
Wśród ponad 10 000 pluszaków, jakie w najbliższym tygodniu wypełnią sklep SMYK
w centrum handlowym Plac Unii City Shopping, czekać będzie ponad 500 różnych modeli zabawek: ponadczasowe misie, kucyki, psy, żaby, a także postacie doskonale znane najmłodszym z bajek. Nie zabraknie również dostępnych tylko w sklepach SMYK pluszaków marki SMIKI oraz wyprodukowanych na licencjach popularnych marek: Furby, Disney, Chi Chi Love, Peppa czy My Little Pony.

Na odwiedzających sklep SMYK w centrum handlowym Plac Unii City Shopping czekać będzie również jedyna w Warszawie Fabryka Miśków – specjalny projekt sieci sklepów SMYK, który pozwala na zaprojektowanie pluszowego misia, zgodnie ze swoim wyobrażeniem i pomysłem. To niepowtarzalna okazja dla każdego do urzeczywistnienia marzeń o jedynej, ukochanej pluszowej maskotce. Na oczach dziecka przy wykorzystaniu czarodziejskiej maszyny oraz igły i nici wybrana przez niego „skórka” zamienia się w niepowtarzalnego pluszaka. W Fabryce czekają pluszaki, bogata oferta ubranek i akcesoriów dla maskotek. Każde dziecko może dać swojemu przyjacielowi wybrany głos. Może być to głos niedźwiadka, szczekanie pieska albo nagrany samodzielnie komunikat. Dziecko może też podarować swojemu pluszakowi serduszko, nadać mu imię i wyrobić paszport, niezbędny w każdej podróży. Dzięki drzewu genealogicznemu misiowej rodziny maluchy poznają historię rodu miśków.

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA W SMYKU

Sklep SMYK w pluszowej aranżacji oraz Fabryka Miśków będą otwarte dla klientów w centrum handlowym Plac Unii City Shopping przy ul. Puławskiej 2 w Warszawie w następujących godzinach:
25 listopada w godzinach 16.00-21.00,
26 – 29 listopada w godzinach 10.00-21.00,
30 listopada w godzinach 10.00-20.00.

Serdecznie zapraszamy!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE