Wózek z dzieckiem wjechał na drogę. Sprawę bada policja

Historia, która wydarzyła się w Tczewie odbiła się głośnym echem.
Historia, która wydarzyła się w Tczewie odbiła się głośnym echem. Fot. Prinstcreen / http://kontakt24.tvn24.pl/dzieciecy-wozek-przemknal-tuz-przed-autem-refleks-kierowcy,148068.html
Dziecięcy wózek przemknął przez przejście dla pieszych bez żadnej opieki. Kierowca samochodu, który w tym momencie dojeżdżał do pasów na szczęście w porę zdążył wyhamować swoje auto. Do tej sytuacji doszło w Tczewie w województwie pomorskim. Zdarzenie zarejestrowała kamera zamontowana w samochodzie innego kierowcy.

Kto opiekował się dzieckiem?
Autor nagrania, które trafiło do internetu akurat jechał tuż za samochodem, którego kierowca wykazał się dużą czujnością.
Autor filmu, który trafił do internetu

Jadąc ulicą Armii Krajowej, zauważyłem, tak samo jak kierowca przede mną, że spod sklepu po drugiej strony ulicy odjeżdża wózek i jedzie w kierunku jezdni. Czytaj więcej

Film pokazujący całą sytuację można zobaczyć w internecie. Po tym, jak wózek przejechał na drugą stronę ulicy do wózka podbiegły dwie kobiety i szybko zajęły się dzieckiem. Całą scenę obserwowała grupa przechodniów i kierowców.

Nikt nie rozmawiał z matką dziecka
Zarówno kierowca, który sfilmował tę sytuację, jak i ten, który zatrzymał się tuż przed przejeżdżającym wózkiem, przyznali, że po tej historii stali jeszcze przez kilkanaście sekund na jezdni w okolicy przejścia dla pieszych, a potem odjechali. Żaden z nich nie rozmawiał z kobietami, które podbiegły do wózka.

Funkcjonariusze z tczewskiej policji zapowiadają wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia. W efekcie sprawa może zostać skierowana do sądu rodzinnego.

Źródło: kontakt24
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE