Co za dzieciaki! 3-latka rozpoznająca wszystkie marki samochodowe i najsilniejsze dziecko świata podbijają internet

Najsilniejszy chłopiec świata robi furorę w internecie.
Najsilniejszy chłopiec świata robi furorę w internecie. fot. printscreen / http://www.youtube.com/watch?v=iQocZxemERk
Te filmy cieszą się dużą popularnością w sieci. W jednym z nich 3-letnia dziewczynka z Rosji spaceruje ze swoim tatą. W czasie spaceru potrafi bezbłędnie rozpoznawać marki kolejnych samochodów. W innym oglądamy dziecko reagujące na śpiew swojej mamy i najsilniejszego chłopca świata.

Audi, Toyota...
"Co za pozytywny film!", "Szkoda, że ja w dzieciństwie nie bawiłam się w takie samochodowe memory" czy "W ten sposób dzieci powinny ćwiczyć pamięć i koncentrację!" - to komentarze internautów pod rosyjskim filmem pokazującym zdolną 3-latkę.
Z drugiej strony pojawiają się komentarze z sugestiami, żeby dzieci zdolnej dziewczynki uczyli ją jednak czegoś innego niż samochodowe marki.

Dzieci reagują na śpiew
Większość internetowych filmów pokazujących niezwykłe dzieci w roli głównej umieszcza jeszcze młodszych bohaterów. Tak jest w przypadku wzruszonego dziecka, które słucha, jak śpiewa jego mama.

Dziecko zdobyło już wielu fanów w internecie. Choć pojawiły się też komentarze z pytaniem, czy łzy w oczach dziecka to faktycznie wzruszenie czy może jednak strach...

Dzieci na parkiecie
Dennyo Eden to jeden z dzieciaków, z udziałem których filmy cieszą się wielkim powodzeniem w internecie. Stało się po tym, jak w jednym z telewizyjnych talent show Dennyo pokazał, co potrafi robić na parkiecie.
Najsilniejszy chłopiec świata
Chłopiec robiący pompki na butelkach szybko wzbudził podziw i zazdrość wielu internautów.
Wiele osób zastanawia się, czy przypadkiem na filmie nie ma tajemniczych, niewidocznych dla nas lin, które ułatwiają mu zadanie.

Duża konkurencja wśród małych strong-manów
Jeśli chodzi o dyscyplinę, którą roboczo nazwać można "najsilniejsze dzieci", wśród internetowych filmów zauważyć można dużą konkurencję. Do końca nie wiadomo, kto w takiej sytuacji jest najsilniejszy. Może ten, kto ma największą liczbę odsłon filmu?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE