10 sprawdzonych sposobów na udany wypoczynek z dzieckiem

Parterem poradnika jest Hotel AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu
Parterem poradnika jest Hotel AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu fot. mat. prasowe
Jest wiele miejsc, gdzie możemy zaplanować jesienny wypoczynek z dzieckiem. Jednym z nich jest hotel. Prezentujemy 10 elementów, które pomogą rozpoznać, czy hotel, który prezentuje swoją ofertę sprzyja rodzinnemu wypoczynkowi.

1. Animacje dla dzieci: przed wyjazdem do hotelu warto sprawdzić, czy w hotelu jest całoroczona animatorka lub animator, którzy zajmą się dziećmi i zapewnią im atrakcje.

2. Menu przystosowane dla dzieci: w sprzyjającym rodzinnemu wypoczynkowi hotelu szef kuchni nie boi się wizyty niejadka. W menu pojawiają się za to lekkie, pożywne i przede wszystkim bardzo atrakcyjnie podane dania.
3. Kącik zabaw: kolejne miejsce, w którym dzieci mogą bezpiecznie spędzać czas i nawiązywać nowe znajomości. W tym czasie rodzice troskliwie mogą obserwować, co robią dzieci lub ze spokojną głową wybrać się na kawę.

4. Udogodnienia w pokoju: nikt z nas nie lubi dużych bagaży w podróży. Odpowiednio wyposażony pokój sprawi, że nie trzeba zabierać ze sobą bardzo wielu akcesoriów, aby pobyt w hotelu był wygodny i przyjemny. Jakie to mogą być udogodnienia? Choćby łóżeczko lub czajnik powodują, że nie trzeba brać zbyt wielu rzeczy z domu a funkcjonowanie w czasie pobytu w hotelu staje się o wiele łatwiejsze.

5. Możliwość wynajęcia indywidualnej opiekunki: ta opcja jest przydatna szczególnie wtedy, gdy rodzice mają ochotę na wolny, wspólny wieczór. Indywidualna opiekunka zajmie się dzieckiem nawet późnym wieczorem, gdy hotelowe animatorki już nie pracują. Dzięki temu, że opiekunkę poleca hotelowy personel można mieć pewność, że jest to sprawdzona osoba.


6. Plac zabaw: zewnętrzny plac zabaw w ogrodzie to doskonała możliwość zabawy na świeżym powietrzu.
7. Basen: dzieci zwykle uwielbiają wodne szaleństwa. Warto aby do dyspozycji miały różnej głębokości baseny, brodziki, zabawki dla dzieci (dmuchańce). Podczas gdy nad bezpieczeństwem czuwa ratownik, wykwalifikowany instruktor może uczyć dzieci pływania.

8. Bezpieczeństwo: hotel przyjazny dzieciom potrafi przewidzieć, w jakich miejscach może pojawić się niebezpieczeństwo dla dzieci. Z tym związane są specjalne akcesoria: zatyczki do kontaktu, plastiowe talerzyki dla dzieci i zabezpieczenia szuflad.

9. Atrakcje zewnętrzne: może być to na przykład hotelowa plaża, do której z pokoju jest tak blisko, że nie sposób jej nie odwiedzić. Chociaż raz dziennie.

10. Obsługa: bardzo często o jakości naszego urlopu decyduje hotelowa obsługa. Po czym poznać obsługę, jaką chcielibyśmy spotkać w czasie swojego pobytu? Po nastawieniu personelu, uczynności i oczywiście po uśmiechu. To widać już po przekroczeniu hotelowego progu, na recepcji.

Gdzie znaleźć wszystkie te elementy? Na pewno można je spotkać w kołobrzeskim hotelu pięciogwiazdkowym, który posiada certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie, Hotelu AQUARIUS SPA****.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE