Miała trójkę dzieci, matka, aktorka, dziewczyna uwielbiana przez wszystkich. Wspomnienie Anny Przybylskiej

Anna Przybylska osierociła trójkę dzieci
Anna Przybylska osierociła trójkę dzieci fot. FB / Anna Przybylska
Trójkę dzieci: Oliwię, Szymona i Jana osierociła polska aktorka, Anna Przybylska. "Odeszła w spokoju, w gronie najukochańszej rodziny" - poinformowała menedżerka aktorki. Anna Przybylska przegrała walkę z rakiem trzustki.

Małgorzata Rudowska, menedżerka Anny Przybylskiej

Z trudnym do wyrażenia bólem w sercu pragnę zawiadomić, że w dniu 5 października 2014 roku po ciężkiej walce z chorobą zmarła Anna Przybylska. Odeszła w spokoju, w gronie najukochańszej rodziny - napisała menadżerka Małgorzata Rudowska na oficjalnej stronie aktorki. W imieniu rodziny i najbliższych proszę wszystkich o zrozumienie i uszanowanie prywatności tych, dla których od dziś tak wiele się zmieniło...

Oliwia, Szymon i Jan
Anna Przybylska miała trójkę dzieci: 12-letnią Oliwię, 9-letniego Szymona i 3-letniego Jana. Ich najważniejszym opiekunem pozostanie życiowy partner aktorki, piłkarz Jarosław Bieniuk. W sierpniu 2013 roku Anna Przybylska po raz pierwszy publicznie powiedziała o swojej chorobie. W rozmowie z dwutygodniem "Grazia" można było przeczytać takie słowa.
Anna Przybylska, sierpień 2013

"Nie pozwalam okradać się z prywatności. Nigdy nie lansowałam się na kolejnych ciążach, nie pozowałam z gołym brzuchem na okładce, nie zapraszałam paparazzi na ustawki pod domem czy pod szkołą dzieci. Nie lansowałam się też na chorobach ani na osobistych tragediach. Teraz również nie zamierzam komentować spekulacji mediów na temat mojego stanu zdrowia. To moja prywatna sprawa. (...) To ja zdecyduje kiedy i gdzie o tym powiem. A teraz proszę uszanować moją decyzję"

"W wychowaniu trzeba być nieustępliwą"
W jednym z wywiadów z 2012 roku Anna Przybylska, znana z tego że zwykle niewiele mówiła o swoim życiu prywatnym, tak opowiadała o wychowywaniu dzieci.
Anna Przybylska, 2012 rok

"Wychowywanie w ogóle jest wyczerpujące. W wychowywaniu dzieci najtrudniejsze wydaje mi się to, że trzeba być nieustępliwą"


Anna Przybylska jako aktorka
Anna Przybylska debiutowała rolą Suczki w filmie Radosława Piwowarskiego "Ciemna strona Wenus". Później na dużym ekranie aktorkę mogliśmy oglądać między innymi w filmie "Sęp", gdzie partnerowała Michałowi Żebrowskiemu.
Inny głośny film, w którym zagrała Anna Przybylska to "Bilet na księżyc" Jacka Bromskiego. Rola tancerki Haliny "Roksany" była ostatnią rolą w jej karierze. Tak opowiadała o niej sama aktorka.
Większość widzów Annę Przybylską kojarzy pewnie z rolą Marylki Baki w serialu "Złotopolscy".
Poza tym Annę Przybylską mogliśmy oglądać w filmach takich jak "Sezon na leszcza", "Dzień świra", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Superprodukcja", "Ryś", "Funio, szefunio i reszta... czyli dzieciaki ratują świat" oraz w serialach takich jak "Kryminalni", "Niania", "Daleko od noszy", "Lokatorzy" czy "Komisarz Alex". W maju 2013 roku Anna Przybylska została uznana Kobietą Dekady magazynu „Glamour”.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE