“Różowe lata 70-te” doczekały się swojego potomka. Mila Kunis i Ashton Kutcher zostali rodzicami.

Mila Kunis i Ashton Kutcher zostali rodzicami
Mila Kunis i Ashton Kutcher zostali rodzicami Fot. Screen z YouTube / markopolo3425 / http://bit.ly/1E3Sb0k
Jak donosi magazyn People, 30 września na świecie swoją córkę powitali Mila Kunis i Ashton Kutcher. Dziewczynka i jej mama czują się dobrze.

2014 rok był dal tej hollywoodzkiej gwiazdy nad wyraz obfity w doniosłe wydarzenia. Na początku roku obwieścili oni swoje zaręczyny, a niedługo po tym podzieli się radosną nowiną o ciąży. Para poznała się na planie serialu "Różowe lata siedemdziesiąte", ale dopiero niedawno ich drogi zeszły się na dobre.

Aktorka w jednym z wywiadów przed porodem wyznała, że zależny jej na naturalnym porodzie z położną. Obydwoje rodzice byli bardzo podekscytowani nadchodzącymi w ich życiu zmianami.
Mila Kunis
w wywiadzie dla "W magazine"

Nigdy nie chciałam być osobą, która myśli tylko o interesach. (...) Jestem bardzo podekscytowana byciem mamą na cały etat. Czytaj więcej

Coraz częściej gwiazdy dużego formatu decydują się na naturalny i nie wspomagany farmakologiczny poród. Karmienie piersią i wsłuchanie się w swoje ciało podczas aktu porodu to naturalne konsekwencja pewnego życiowego podejścia. Być może poglądy młodej mamy - Mili Kunis, staną się powodem do refleksji i debaty na temat niedocenianych, niefarmakologicznych metod łagodzenia bólu porodowego.

źródło: People
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE