Dzieciaki z mikrofonem podbijają internet

Coraz częściej dzieci z mikrofonem można spotkać na scenie
Coraz częściej dzieci z mikrofonem można spotkać na scenie fot. FB / Mam talent
Śpiewają i mówią nie tylko do długopisu czy szczotki do włosów. Dzieci biorą do ręki profesjonalny mikrofon i występują na profesjonalnych scenach. Oto nasz subiektywny przegląd mniej i bardziej znanych filmów ze śpiewającymi dziećmi w roli głównej.

9-latki w piosence Justina Biebera
Ponad dwa miliony wyświetleń ma film, na którym trzy 9-latki śpiewają piosenkę Justina Biebera o dużo mówiącym tytule "Baby". Jurorzy brytyjskiego "Mam talent" zareagowali owacją na stojąco.
Magiczne 9 lat
Może jest tak, że wiek 9 lat sprzyja wokalnym występom. Kolejnym przykładem jest 9-letnia uczestniczka holenderskiego "Mam talent", która wybrała zupełnie inny repertuar. Zaśpiewała arię operową.
Śpiew, który wzrusza
Podobnych historii nie brakuje też w bardziej egzotycznych edycjach programów typu talent-show. Ponad dwa miliony odsłon ma też film, w którym do chińskiego "Mam talent" zgłasza się 12-letni mongolski chłopiec. Widzów i słuchaczy poza samym występem wzruszyła historia chłopca, Wudamu. Cztery lata temu jego matka uległa wypadkowi drogowemu, gdy wracała z jednego z występów syna. W wyniku tego wypadku została sparaliżowana. Wudamu opiekował się nią przez około rok aż do jej śmierci. Jego ojciec zginął w podobnym wypadku mniej więcej rok po śmierci matki.
6-latka na scenie
Czas na rekordzistkę pod względem wieku. To Connie Talbot, która swój pierwszy album wydała w wieku 7 lat. A w brytyjskim "Mam talent" dotarła do finału już w wieku lat sześciu.
Dzieci nie boją się duetów
Ostatnia z wielu propozycji to duet ojca i córki, który tworzą Jorge i Alexa Narvaez. Zasłynęli oni oryginalnym wykonaniem znanego utworu "Home" niszowego zespołu Edward Sharpe and The Magnetic Zeros. Piosenkę tę Jorge śpiewał wcześniej swojej córce do snu. Alexa jednak zamiast spać, wolała śpiewać z ojcem. Tak zaczęła się ich muzyczna współpraca.
3-latek recytujący inwokację
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE