7 ulubionych pozycji seksualnych mężczyzn. Sprawdź, co mówią o twoim partnerze

Prawo autorskie: gstockstudio / 123RF Zdjęcie Seryjne
Prawo autorskie: gstockstudio / 123RF Zdjęcie Seryjne
Pokaż mi swoje buty, a powiem ci kim jesteś. Czy jakoś tak. A może bardziej przewrotnie? Powiedz mi jaka jest twoja ulubiona pozycja seksualna, a będę w stanie zajrzeć w zakamarki twojego mózgu i dowiem się absolutnie wszystkiego. Co wy na to Panie i Panowie? Jesteście gotowi?


Podobno wszystko to, co robimy w życiu, ma jakieś znaczenie. Każda pojedyncza czynność, każde działanie i każde upodobanie. Jeśli trudno Wam o tym rozmawiać, wystarczy, że spotkacie się w łóżku. Szanowne Panie, materiał do analizy, znajduje się obok was. Instrukcja poniżej. Do dzieła!

Klasyczna pozycja misjonarska

Co oznacza: Pewnie nie radził sobie na zajęciach z plastyki w przedszkolu i dlatego do 13go roku życia obejrzał wszystkie dostępne na rynku filmy erotyczne. Jego zdaniem szczytem romantyzmu jest płonąca świeca. Zapewne to prawnik lub księgowy.
Na co się zanosi: Prawdopodobieństwo, że nie zmieni fryzury aż do śmierci wynosi 120 procent. I nie ma szans, że o zachodzie słońca powie inaczej niż „całkiem ładnie”.

Na pieska

Co oznacza: Chciałby, żebyś wyglądała bardziej jak Nicki Minaj, a mniej jak Keira Knightly. Historia jego przeglądarki potrafi wskazać 29 wariacji na temat słowa „pupa”. Podobno ogląda dużo Animal Planet.
Na co się zanosi: Gdyby tak z aktówki wypadła mu na ulicy składanka z gorącymi przebojami… Albo policja aresztowała go za co nieco w plenerze…

Na stojąco

Co oznacza: Jest matematykiem? Jeśli nie to na pewno chciałby być. I najchętniej pracować w NASA. Analizy wykresów, funkcje, równania. Wie najlepiej pod jakim kątem powinno się znajdować to, co powinno.
Na co się zanosi: Chciałby wygrać sporą sumę na automatach. Na razie liczy jak to zrobić.

Pozycja 69

Co oznacza: To fan równouprawnia. Poza łóżkiem uwielbia korzystać z laptopa jednocześnie siedząc na toalecie. Wydaje mu się, że multi-tasking jest jego mocną stroną.
Na co się zanosi: Ma ambicje na słuchanie jednocześnie muzyki z dwóch urządzeń. Bój się – może okazać się że jego umiejętności pozwolą mu jedynie na jedzenie kanapki w trakcie wymiany ślubnych obrączek.

Na jeźdźca

Co oznacza: To leń! Nawet nie chce mu się przygotować lunchu, dlatego lunch i obiad w pracy zamawia na dowóz. W przypadku śniadania jest łatwiej – do firmy przychodzi bowiem Pan Kanapka lub inny jego odpowiednik.
Na co się zanosi: Właściwie to nie wiadomo… Może na podróż w tę i z powrotem.

Odwrócony jeździec

Co oznacza: Chciałby mieć orgazm, ale boi się, że znudzi mu się czekanie.
Na co się zanosi: Może uratowałaby go kamera gopro w trakcie? Albo chociaż kij do selfie?

Na łyżeczkę

Co oznacza: On jest permanentnie zmęczony. Dlatego zabiera do łóżka laptop, książkę czyta na leżąco i przede wszystkim nie zmywa. Właściwie to mógłby cały czas leżeć.
Na co się zanosi: Że podczas plażowania spali sobie tylko jeden bok.


Źródło: Women’s Health

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Syndrom końca wakacji daje wam w kość? Oto 5 taktyk na przetrwanie
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć