NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

 • Po upływie pierwszego miesiąca życia dziecku można zacząć już podawać tran z bogatą zawartością kwasów omega-3
  Jak wspierać rozwój dziecka po 4 tygodniu życia? Ten składnik warto wprowadzić do diety

  4 tydzień. Gdy mija, dziecko przestaje być noworodkiem. Czy oznacza to zmiany w karmieniu malucha? Jak należy postępować w zakresie diety, aby dalej wspierać jego rozwój? Oczywiście dziecko dalej karmione jest piersią, można je też dokarmiać mlekiem modyfikowanym. Ale to także okres, gdy pojawia się możliwość wprowadzenia pewnych suplementów.

 • Z myślą o rodzicach, którzy potrzebują wsparcia w codziennej opiece nad swoimi dziećmi, towarzystwa ubezpieczeniowe opracowują najróżniejsze pakiety polis, które zapewniają im ochronę finansową bądź ułatwiają dostęp do określonych usług.
  Z myślą o rodzicach i dzieciach. Ratunek w sytuacjach, gdy w domu zawita prawdziwy kryzys

  Kochający rodzic robi wszystko, by zapewnić swojemu dziecku szczęście, bezpieczeństwo i zdrowie, po prostu przychylić mu nieba w każdej sferze życia. Nikt nie jest jednak Supermanem czy Wonder Woman – nie wszystko da się przewidzieć, a ponadto zdarzają się sytuacje, gdy miłość i troska rodzica rozbija się niestety o przeszkody natury finansowej.

 • Dostępny w każdej aptece bez recepty Octenisept z uwagi na szerokie spektrum działania uchodzi wśród konsumentów za uniwersalny środek do dezynfekcji
  Dla dziecka i mamy. Uniwersalny środek do dezynfekcji, którego zastosowanie cię zaskoczy

  W wielu polskich domach stoi na honorowym miejscu w łazience albo schowany jest w domowej apteczce. Zważywszy na jego popularność, nie dziwi fakt, że na swoim koncie może pochwalić się prestiżowym tytułem Marka Dekady 2009-2019. Lek octenisept zna chyba każdy, kto kiedyś lekko zranił się w palec albo musiał oddać własną krew do badania.

 • Tran, który zawiera kwasy omega-3 oraz witaminy A i D, to ważny element codziennej diety dzieci. Od 4 tygodnia życia dzieciom można podawać opracowany z myślą o nich Möller’s Mój Pierwszy Tran Norweski
  Mogą go już przyjmować niemowlęta. Nie zwlekaj z podawaniem dziecku tranu

  Nerwowy i odpornościowy – to najbardziej niedojrzałe układy u dziecka w okresie niemowlęcym. W pierwszych latach życia, gdy maluch poznaje otaczający świat (i łapie też pierwsze infekcje), są one poddawane intensywnej eksploatacji. Aby ich trening przebiegał prawidłowo, potrzebne jest im jednak paliwo z zewnątrz w postaci zdrowej i zbilansowanej diety.

 • Cykl ilustrowanych książeczek "Rymowanki maluszka" prezentuje najbardziej znane wierszyki w odświeżonej formule, zachęcającej małe dzieci do słuchania i powtarzania rymujących się słówek
  Wielu pokoleniom kojarzą się ciepło z dzieciństwem. Rymowanki, które twoje dziecko pokocha

  "Wlazł kotek na płotek". Albo "Lata osa koło nosa". Nawet osoby z paroma dekadami wiosen na karku do dziś potrafią przywołać z pamięci zabawne rymowanki z czasów dzieciństwa. To dlatego, że te wierszyki, tak jak niektóre bajki, są po prostu nieśmiertelne. Jeśli chcecie je sobie odświeżyć i przede wszystkim przekazać dalej swoim dzieciom, to jest ku temu świetna okazja.

 • W swojej nowej kolekcji Endo zachęca dzieci do odważnego poszukiwania pasji, jak również oswaja ich ze światem przyrody. Tradycyjnie, pomaga też wypuścić naszym maluchom wodze wyobraźni, oswoić strachy i przenieść się do świata marzeń
  Rozwijanie pasji, troska o przyrodę i własna droga. Taki przekaz do dzieci kieruje ta marka

  Za nami upalne lato, przed nami typowo jesienna aura. Pogoda na najbliższe miesiące z pewnością skłoni rodziców do wyciągnięcia z szaf dzieci cieplejszych ubrań. Chyba że brakuje w niej rzeczy na chłodniejsze pory roku. A może mają już one swoje lata i wręcz dopominają się o wymianę? Jeśli tak, to ten problem pomoże rozwiązać najnowsza kolekcja Endo.

 • Wyprawka dla niemowlaka to spore wyzwanie i wydatek dla rodziców. Wskazujemy niezbędne rzeczy, które trzeba kupić
  Wyprawka dla niemowlaka. Co trzeba kupić i z jakim wydatkiem należy się liczyć?

  Małe dzieci – mały kłopot, duże dzieci – duży kłopot. Jeśli w tym powiedzeniu "kłopot" zamienimy na "wydatki", to będzie już można polemizować z tym stwierdzeniem, przynajmniej gdy mowa o niemowlaku, któremu rodzice muszą sfinansować wyprawkę. Lista tworzących ją rzeczy nie jest bowiem krótka, co zwiastuje niemałe obciążenie dla budżetu domowego.

 • X-Cite marki X-lander to miejski wózek dziecięcy 3w1. Lekki w przenoszeniu, zwinny podczas jazdy i kompaktowy po złożeniu pojazd doczekał się nowej amortyzacji oraz wizualnej metamorfozy
  Lekki, zwinny, zgrabny i po liftingu. Spacer z nim po mieście to czysta przyjemność

  Jest lekki, zwinny i zgrabny. Jeśli na myśl przychodzi wam jakiś przystojny król parkietu z popularnego programu tanecznego, to nie o nim mowa, choć z tym ''partnerem'' na mieście z pewnością płynnie będziecie sunęły po chodniku i krawężnikach, a niestraszne wam będą nierówności czy dziury w nawierzchni. Taki komfort zapewnia X-Cite, miejski wózek 3w1.

 • Jak udzielić pierwszej pomocy w sytuacji, gdy dziecko doznało takiego urazu kończyny górnej lub dolnej jak zwichnięcie czy złamanie?
  Z urazami kończyn u dzieci nie ma żartów. Podpowiadamy, co robić przed pomocą medyczną

  Drobne urazy to u dzieci chleb powszedni, jednak najmłodszym przydarzają się i poważniejsze wypadki takie jak zwichnięcie kostki czy złamanie ręki. Ponieważ takie urazy wiążą się z niemałym bólem, patrzący na płaczącą pociechę rodzic może wpaść w panikę, nie wiedząc za bardzo, co ma robić, aby ulżyć dziecku w cierpieniu do czasu interwencji medycznej.

 • O rodzinne finanse można zadbać na dwa sposoby. Z jednej strony oszczędzanie, z drugiej inwestowanie. Przedstawiamy proste sposoby, jak poprawić domowy budżet
  Finanse twojej rodziny. Tak małymi kroczkami możesz poprawić wasz budżet domowy

  Choć zadowolenie z warunków materialnych deklaruje 67 proc. Polaków, a jedna trzecia z nich ocenia pozytywnie swoją sytuację finansową (badania CBOS, styczeń 2019), to ten rok do samego końca nie będzie łaskawy dla kieszeni polskich rodzin. Wystarczy spojrzeć na rosnące ceny żywności w sklepach. Dlatego warto pogłówkować, jak poprawić domowy budżet.