O autorze
Sex Coach, Trenerka Seksualności I Relacji D/M, Dyplomowana Terapeutka Theta Healing Masażystka i Tantryczna, uczennica SexCoachU, Somatic Experiencing Trauma Institute. W swoim życiu szkoliła się u takich osób jak Andrew Barnes, Denissa Riha Paleckova i Richard Vojik w EASE - European Academy of Somatic Education. Daniel Dunlop i Patti Britton. Masażem i terapią ciała zajmuje się od przeszło 7 lat, tantrą i seksualnością człowieka od 5. Fascynuje ją rozwój seksualny człowieka, specjalizuje się w szeroko pojętej pracy z ciałem pracując metodami tj. medytacja, świadomy oddech, oczyszczanie ciała, świadome odżywianie, posty lecznicze, terapia odblokowywania i budzenia energii seksualnej, nauka ourgazmu energetycznego, masaże holistyczne, lecznicze masaże intymne, terapia iprostaty. Fizyka kwantowa, Matryca Energetyczna, Dwupunkt, Theata Healing Studiowała Sexological Bodyworkers, W Instytucie prowadzi warsztaty dla singli i par. Założycielka Fundacji Narodziny Zdrowia.

Czy Twój facet jest socjopatą?

Kilka razy w życiu udało mi się poznać socjopatę, wręcz był taki moment, że co randka trafiałam na kolejnego, zaczęło mnie to zastanawiać, gdyż wiedziałam, że korzeń problemu musi być we mnie. Potrzebowałam 2 mini związków i kilku sesji theta, by odkryć, czemu spotykają mnie te sytuacje. I choć wtedy cierpiałam okrutnie, dziś jestem im wdzięczna za pojawienie się w moim życiu. Jeśli spotykasz się aktualnie z nowo poznanym mężczyzną i coś zaczyna nie grać, przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, czy twój romantyczny kochanek nie jest przypadkiem socjopaty. Jeśli okaże się, odejdź jak najszybciej, a do mnie wpadnij na sesje Theta Healing, by uzdrowić w sobie ten schemat.


10 sygnałów, że Twój wybranek jest socjopatą

Podobno każdy na świecie pragnie miłości, niestety nie każdy, socjopaci wcale o miłość nie dbają, a nawet nie wiedzą, czym jest miłość. Dla socjopaty najważniejsza w życiu jest seks, władza, kontrola, nienawiść i zranienie drugiego człowieka. Te wartości moralne dają im siłę i pewność siebie, kontrole sytuacji oraz pewność, że nikt ich nie zaskoczy.


Socjopatą nikt się nie rodzi, każdy nim zostaje, przeżywszy w większość traumatyczne doświadczenia w dzieciństwie, gdzie zostały naruszone granice ich bezpieczeństwa.

I choć media wykreowały mylny wizerunek socjopaty, który morduje swoje ofiary, większość socjopatów chodzących po ulicach nigdy nie zabiła nikogo, wszystko kończy się na zmanipulowaniu i cierpieniu ofiary.

Socjopaci to mordercy uczuć
i prawdziwi mistrzowie wykorzystania, są bezwzględni w swoich poczynaniach i robią to z pełną premedytacją, nie mają uczuć, oraz żadnych, ale to żadnych wyrzutów sumienia. Wiedz także że są doskonale świadomi tego, co czynią i że większość z ich czerpie z tego pełną satysfakcję i siłę do życia.


Zawsze mają cel działania, który  daje w ich pojęciu pełne prawo do ranienia i manipulowania ofiarami, często cel ten jest konsekwencją dzieciństwa a wypadkową jego dążenie do zrekompensowania swoich osobistych cierpień.

Socjopaci potrafią się umawiać z kilkoma kobietami naraz, każdej mówiąc to samo w tym samym czasie, udają uczucia, lub po prostu w nie wierzą jak alkoholik czy inna osoba uzależniona.

Socjopata z początku wcale się nie demaskuje, wręcz przeciwnie, gra cudownego kochanka, doskonałego mężczyznę, Często to przedsiębiorcy, znakomici artyści, którzy są w drodze do ogromnej sławy.

Od pierwszego momentu chcą spędzać z tobą każdą chwilę i zasypuje cię milionem smsów, dzwonią i mają zawsze czas dla ciebie, chętnie zajadają z tobą codziennie obiad, dosłownie jak kameleon przeobrazi się na twoich oczach w tego Mr. Idealnego.

Socjopata będzie mówił ci od pierwszego dnia, że jesteś kobietą jego marzeń. Będzie zabierał cię na romantyczne kolacje, zrobi wszystko, by sprawić na tobie doskonałe wrażenie, by osiągnąć swój cel, czyli rozkochać, uwieść, a następnie powoli zabić emocjonalnie. W początkowej fazie znajomości są niezwykle aktywni i usłużni, wręcz nadaktywni emocjonalnie, wszystko byś czuła się kochana. Powiedzą ci, że każda eks była zła, niedobra, że zdradziła go lub była psychicznie chora, niezrównoważona emocjonalnie. Każda go krzywdziła na czele z własną matką. Opowie ci, jakie nieszczęśliwe życie miał, i jak bardzo cierpiał, tak by wzbudzić w tobie jeszcze większą litość, a zarazem zmniejszyć czujność.


Te zagrania to typowe techniki socjopatów zwane bombardowaniem lub kalkulowanym uwodzeniem. Po nich przychudzi kolejna faza romansu. Niestety pomimo tych cudownych szczerych i wiarygodnych zachowań, jego uwodzenie jest precyzyjnie podstępne i zakłamane. Będzie tobą manipulował, zwodził, mówił, czego jeszcze potrzebuje, wszystko z wyuczoną premedytacją, chce cię zranić tak, jak sam był raniony, to syndrom ofiary, która staje się katem.

Czego może chcieć socjopata od Ciebie?

Wielu rzeczy — są tacy, co polują na pieniądze, ale częściej wśród mężczyzn można spotkać świadomie krzywdzących i nie świadomie odgrywających się za swoje toksyczne matki.

Będzie tak długo rozkochiwał cię i mówił piękne słowa aż... ulegniesz i oddasz mu to, czego potrzebuje np. wyzwolonej kochanki, lub paru tysięcy złotych na wyimaginowaną chorobę nowotworową.

Na szczęście socjopaci działają zawsze tak samo, więc jeśli nowo poznany facet wykazuje poniższe cechy bądź ostrożna. Jedna, dwie cechy nic nie znaczą, ale kiedy facet posiada większość tych cech, może być socjopatą, a to już jednostka chorobowa.

13 pechowych sygnałów, że jesteś z socjopatą

1. Ma niesamowity wdzięk i charyzmę. Jest cudownym mówcą, zawsze ma genialną odpowiedź, nigdy nie brakuje mu słów. Sprawia wrażenie bardzo podekscytowanego Waszą znajomością.

2. Ma rozdmuchane ego. Zachowuje się jak najmądrzejsza, najbogatsza osoba, która odniosła, niesamowity sukces, albo jest na dobrej drodze, aby go odnieść. Nie ma żadnych barier, aby opowiadać Ci, jaki jest genialny.

3. Sprawia wrażenie niezwykle Tobą zainteresowanego. Ciągle dzwoni, pisze sms-y lub maile. Rozmawia przez Skypa. Chce być z Tobą cały czas. Jest pierwszą osobą, która budzi Cię i ostatnią, którą słyszysz przed snem. Prosi cię lub błaga, abyś u niego nocowała, wręcz codziennie. Nie zważając na twoje potrzeby, plany i niewygody. A ma już sposoby na Ciebie, abyś czekała na każdy kontakt z jego strony.

4. Czyni szybkie ruchy i deklaracje. Szybko wyznaje Ci, że jesteś prawdziwą miłością i bliźniaczą duszą lub że czuję cię tak jak byście się już znali latami.

5. Utrzymuje z Tobą intensywny kontakt wzrokowy. To jest przenikliwe spojrzenie, które wzbudza w Tobie dreszcze. i powoduje przyśpieszone bicie serca, wie dobrze, co ma zrobić, by usidlić swoje ofiary. Wie, gdyż nie jedną noc spędził na studiowaniu technik manipulacji i inwigilacji.

6. Ma podwójną osobowość: doktor Jekyll i pan Hyde w jednym. W jednej chwili Cię kocha, w kolejnej nienawidzi. Jego osobowość zmienia się z minuty na minutę. Nie rozumiesz tego, trudno Ci za tym nadążyć, bo tu deklarował miłość, a nagle nie chce zamienić z Tobą słowa i nie odzywa się przez kilka dni.

7. Gra na Twoich uczuciach. Z premedytacją wzbudza Twoje współczucie. Chce, aby było Ci przykro, że miał ciężkie dzieciństwo, psychopatyczną matkę lub żonę, niewierne partnerki, nieuleczalną chorobę, czy problemy finansowe. Ma w tym swoje cele: ktoś go oszukał, potrzebuje twojej pomocy, o którą bezpośrednio nigdy nie poprosi, sama mu ją zaoferujesz z poczucia potrzeby i chęci pomocy drugiej osobie.

8. Zawsze obwinia innych. Nigdy nic nie jest jego winą. Zawsze ma doskonałe wytłumaczenie, że problemy spowodowali inni. Matka jest terrorystką i w sumie nie ma z nią dobrych relacji, nienawidzi ludzi, nienawidzi matki, nienawidzi samego siebie, nie nienawidzi swojego życia, jest równie dobrze potulny, jak i impulsywny. Łatwo wada w furie, a jego wewnętrzny poraniony chłopczyk nie pozwala na żadną sugestię z twojej strony. Zawsze jest atak i złość z jego strony.

9. W jego życiu są zawsze kłamstwa, niedopowiedzenia i luki
. Ty zadajesz pytania, a odpowiedzi są zawsze mętne. Mówi głupie, wręcz obrzydliwe kłamstwa. Kłamie, kiedy jest coś takiego w jego życiorysie, że nie chce powiedzieć Ci prawdy. Nagina rzeczywistość do granic możliwości, a Ty mu wierzysz, bo jesteś już tak zmanipulowana. Oczywiście do czasu, aż nawet Tobie wszystko przestanie się sklejać w logiczną całość. Nawet wtedy będzie brnął w kolejne kłamstwa.

10. Posiada nie przeciętnie seksualny magnetyzm i psychoseksualną pewność siebie. Czuje się jak pan i władca, któremu wszystko się należy. . Więc jeśli Twój pociąg fizyczny jest na szprycowany chemią seksualną i czujesz silne przyciąganie między Wami, to może być spowodowane nadmierną ilością testosteronu, co cechuje socjopatów.

11. Potrafi w doskonały sposób wejść w twoje towarzystwo i kupić twoich przyjaciół.

12. Raczej nie lubi mężczyzn, mówi, że możesz wszystko przy nim, jednak tak naprawdę nigdy nie pozwoli ci być sobą.

13. Może być nie przeciętnie otwarty seksualnie

Pamiętaj o tym, że socjopata w przeciwieństwie do psychopaty posiada poczucie dobra i zła, a wszystko, co robi, czyi z premedytacją i zamiarem skrzywdzenia ciebie, za swoje własne krzywdy i cierpienie.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...