Ma dopiero 4 lata i... tysiące fanów. Jej stylizacje to kopalnia pomysłów na bal przebierańców

Maria Edurada (dla rodziców "Duda") ma dopiero 4 lata. I już zaczyna być popularna
Maria Edurada (dla rodziców "Duda") ma dopiero 4 lata. I już zaczyna być popularna Instagram.com
Maria Eduarda ma cztery lata i wszystko wskazuje na to, że jest najmłodszą cosplayerką na świecie. Jej rodzice – pochodzący z Brazylii Judite i Ricardo – są fanami popkultury wszelkiej maści, od maleńkiego przebierają więc córkę i fotografują ją w niecodziennych stylizacjach. Dziewczynka była już Hermioną, Walterem White'em, Jokerem, dzieciakami ze Stranger Things i Audrey Hepburn. Łącznie miała na sobie 120 przebrań. I zaczyna robić w sieci furorę!


Następczyni Riley
Pamiętacie dziewięcioletnią Riley Diary, którą setki tysięcy internautów pokochały za imitacje kreacji z czerwonych dywanów? Maria Eduarda nie jest jeszcze aż tak popularna, ale wydaje się jej godną następczynią. Nie dalej jak wczoraj jej czerpiące z popkultury stylizacje zaprezentowało kilka wpływowych, zajmujących się sztuką, kont na Instagramie.

Na Instagramie "Dudy" – jak nazywają ją rodzice – można zobaczyć ją przebraną zarówno za postaci filmowe, serialowe, jak i te jej raczej najbliższe – z bajek.

Seriale:


Filmy:

Bajki:
Czy to, co zobaczyliście, zachęca was do dołączenia do 12. tys jej fanów? Naszym zdaniem "Duda" jest inspiracją na kolejny przedszkolny Bal Przebierańców!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Wyprawka dla noworodka - co kupić dla dziecka? Pełna lista
0 0Masz w domu niemowlę? Uważaj na leżaczki – miały być wybawieniem, a mogą szkodzić