Ten genialny gadżet to rodzinne centrum dowodzenia! Porządkuje codzienność

MaMy Kalendarz - kup i zawieś w widocznym miejscu.
MaMy Kalendarz - kup i zawieś w widocznym miejscu.
Tysiące rodzin dzięki Mamy Kalendarzom przekonało się, że warto wspólnie planować. Ułatwia to codzienną logistykę i przygotuje dzieci do samodzielności.


- Mamo, jutro są urodziny Julki, a my jeszcze nie mamy prezentu!
- Jak to jutro, przecież jutro mam dentystę, a dziś niedziela niehandlowa, więc niczego nie kupimy.

Znacie to? Jako matka trójki dzieci doskonale wiem, jak przy mnogości matczynych obowiązków łatwo zapomnieć o urodzinach koleżanki dziecka, a potem mamy w domu "dramat". Nie raz wydawało mi się, że mój umysł pomieści wszystkie potrzebne informacje związane z zajęciami dodatkowymi czy planami lekcji moich dzieci, z zakupami i kolejnymi wizytami u lekarzy. "Jeśli on nie da rady, mam od tego telefon" - myśli wiele z nas.


Notatniki w końcu już dawno przeszły do lamusa i chyba moja mama jest jedyną osobą w galaktyce, która je jeszcze stosuje. Tylko, co jeśli dziecko chce sprawdzić, za ile będą urodziny koleżanki? A może obiecałaś mu wizytę w kinie, którą wpisałaś w kalendarz w telefonie, ale przecież ono czy mąż nie mają do niego dostępu. A co, gdy chcesz rozdzielić obowiązki i mieć to "czarno na białym" nie tylko dla siebie, ale i dla całej rodziny?

Jak więc "ogarnąć" organizację grafiku całej rodziny, zaplanować zakupy, sprzątanie, ale również wyjście do kina i piknik?

Z pomocą rodzinom przychodzi MaMy Kalendarz, który pięknie porządkuje naszą codzienność. MaMy Kalendarz to ścienny PLANNER TYGODNIOWY, który pomoże zorganizować ci i twoim bliskim życie rodzinne.

Tu wpiszesz plany lekcji dzieci, gdyż każde ma kolumnę przeznaczoną wyłącznie dla siebie. Dzięki temu masz dużo miejsca na wszelkie notatki każdego członka rodziny. Masz przestrzeń na wpisanie wszystkich ważnych wydarzeń: wizyt lekarskich, wywiadówek, delegacji, terminów opłat, zajęć sportowych, umówionych spotkań, koniecznych zakupów i obowiązków domowych.

Oczywiście możesz to zrobić, zapisując dołączonym do kalendarza mazakiem, ale zdecydowanie większą frajdę sprawia dzieciom oznaczanie tych wydarzeń za pomocą dołączonych do plannera naklejek. Takie cotygodniowe planowanie i wypełnianie kolejnych rubryk może być sposobem na wspólne spędzenie czasu z rodziną. Angażowanie dzieci będzie nie tylko formą integracji, ale cenną lekcją planowania.


Dzieci zapiszą w swoich kolumnach plany lekcji, zajęcia dodatkowe, terminy sprawdzianów oraz inne wydarzenia, o których warto pamiętać lub poinformować was rodziców.
Wspólnie, pomyślcie o tym, jak razem spędzić wolne popołudnie lub weekend, zaplanujcie wakacje i wyjazdy oraz spotkania z przyjaciółmi.
Kalendarz i tablica obowiązków w jednym to rodzinne centrum dowodzenia! Powieś go tam, gdzie przebywacie najczęściej i gdzie każdy będzie miał do niego łatwy dostęp.

Dostępny na: mamykalendarz.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...