Maja Bohosiewicz przyznała, że fanki mogą ją "znienawidzić". Poszło o gotowanie

Maja Bohosiewicz jest mamą Zacharego i Leonii
Maja Bohosiewicz jest mamą Zacharego i Leonii Instagram.com
Maja Bohosiewicz często dzieli się z fanami swoimi matczynymi doświadczeniami i nie ukrywa, że bycie mamą dwójki maluchów bywa wyczerpujące. Teraz, kiedy jedna z osób śledzących jej profil zapytała ją o kwestię gotowania w domu, gwiazda również postanowiła odpowiedzieć szczerze.


– Jak to napiszę, to mnie znienawidzicie. Ale trudno. Zaryzykuję. Gotuje nam codziennie niania. Robi duże śniadanie i siadamy razem do stołu. A potem wracamy z pracy i mamy gotowy obiad – nierzadko dwie wersje do wyboru, mięsna dla Tomka i sałatki dla mnie. Wiem! Nasza Nianiusia to hit! – napisała celebrytka na InstaStory.
Mamy nadzieję, że nie spadło na nią zbyt wiele hejtu za to wyznanie. Bo oczywistym jest, że "każdy by tak chciał", ale nie wszystkich na to stać.

Na pewno więc celebrytka otrzymała niejedną wiadomość z cyklu "mom shaming": np. że nie ma prawa narzekać na zmęczenie, skoro ma gotującą na co dzień opiekunkę.

Domowe gotowanie
Piszemy o tym, bo jest to do przewidzenia tak samo, jak fakt, że po nocy nastaje dzień. Prawdą jest jednak, że praca, którą wykonuje Maja Bohosiewicz (która jest nie tylko aktorką, ale też właścicielką firmy odzieżowej) generuje zarówno zmęczenie, jak i dochody.

Mając taką sytuację, każda z nas by korzystała. I nie znaczy to, że bumelowałaby cały dzień – powstrzymajcie się więc od osądu. A wy? Gotujecie codziennie?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...