Jednak nie nazwie córki Grace Kelly. Krupa stawia na skojarzenie z legendarną aktorką

Joanna Krupa zdradziła swój typ na imię dla córeczki!
Joanna Krupa zdradziła swój typ na imię dla córeczki! fot. Instagram
Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes już niebawem zostaną rodzicami. Termin porodu wyznaczono na 4 listopada. Wielkimi krokami zbliża się też czas podjęcia decyzji o imieniu dla córeczki. Joanna ma już swój typ.


Krupa była gościem wtorkowego programu Dzień Dobry TVN. Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z nią online. Joanna czuje się dobrze, choć jest już coraz mniej aktywna i ma mniej energii. Niebawem przyleci do niej jej mama, która chce być blisko, gdy wnuczka przyjdzie na świat.

Dziennikarka zapytała, czy przyszłym rodzicom udało się ustalić imię dla dziewczynki. Niedawno w wywiadzie dla "Vivy" Joanna zdradziła, że chciałaby, by jej córka miała podwójne imię: "Na razie mamy kilka opcji. Zawsze marzyłam, żeby dziecko miało podwójne imię, jak James Dean czy Grace Kelly. Myślałam, że się dogadaliśmy, ale nadal nie wiemy, jak córka będzie się nazywać".
Teraz Joanna jest pewna, że chce nazwać córkę Sophia Grace."Ja już bym wybrała, ale mąż jeszcze do końca nie jest przekonany. Mi się strasznie podoba Sophia Grace, bo mi przypomina Sophię Loren. Ale on mówi, że do końca mu się nie podoba, bo jest za dużo Sophii na świecie i żeby jeszcze pomyśleć nad tym” - mówiła Joanna w programie i dodała żartobliwie: "Ja tutaj 9 miesięcy się męczę, to chyba da mi wybrać?"

Imię Sophia, czyli oficjalnie Sophie, to stare, klasyczne imię popularne w wielu krajach. W Polsce Sophie to Zofia – imię, które znajduje się w pierwszej najbardziej popularnych imion dla dziewczynek.

Sophie Grace – podoba wam się?
Źródło: ddtvn
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...