Zabawki z prawdziwą mocą

Materiał prasowy
Zabawka często nie służy już tylko do samej zabawy – ma także uczyć, angażować, wchodzić w interakcje, stymulując rozwój dziecka, a czasem nawet być miniśrodkiem transportu. Im więcej funkcji pełni zabawka, tym bardziej jest zaawansowana, a tym samym rośnie jej zapotrzebowanie na energię. Dlatego właściwy dobór baterii do niej ma ogromne znaczenie. Zamiast kupować baterie często, lepiej kupować je sprytnie – oszczędzając czas i pieniądze, unikając niepotrzebnego stresu oraz ograniczając negatywny wpływ na środowisko. Wybierając wydajne baterie, wykorzystujące technologię zapewniającą optymalne działanie, zmniejszamy ilość wytwarzanych odpadów.


Wybór, który ma znaczenie
O tym jak ważny jest dobór źródła zasilania, wiedzą bardzo dobrze producenci zabawek, którzy choć edukują, wciąż spotykają się z „awariami” zabawek spowodowanymi korzystaniem z nieodpowiednich baterii. Nawet najdroższa i najbardziej atrakcyjna zabawka może „pójść w odstawkę” z powodu tylko (i aż) źle dobranych baterii. Potwierdza to Zuzanna Sielicka-Kalczyńska – współwłaścicielka marki Whisbear, producenta szumiących misiów ułatwiających dzieciom zasypianie, która przyznaje, że większość reklamacji, jakie trafiają do firmy jest efektem zastosowania niewłaściwych baterii do zabawki. Dlatego Whisbear rekomenduje swoim klientom baterie marki Duracell.

By uniknąć niespodzianek
W urządzeniach o dużym poborze mocy, takich jak zabawki, najlepiej sprawdzają się mocne baterie, takie jak Duracell Ultra. Czym różnią się od pozostałych baterii? Swoją moc zawdzięczają specjalnej konstrukcji – wyposażone są w rdzeń High Density Core. Jego gęsta i zwarta struktura pozwala zmieścić więcej aktywnych składników w produkcie o standardowej wielkości, co sprawia, że ich czas działania jest dłuższy niż w przypadku innych baterii. Taka konstrukcja pozwala też na równomierne uwalnianie mocy bez zbędnych „skoków energetycznych”, a następnie przestojów, pozwalając cieszyć się optymalnym działaniem zabawek.

Wiedza to spokój
Duracell Ultra wyposażone są w technologię Duralock, która pozwala zachować moc nieużywanych baterii nawet przez 10 lat oraz Powercheck, która umożliwia sprawdzanie poziomu mocy. Dzięki temu, możesz być pewna, że przechowując baterie nie wyrzucisz tej, która jest jeszcze sprawna. Powercheck to specjalnie zaprojektowana miarka umożliwiająca sprawdzenie stanu energii. Dzięki niej, gdy zabawka przestanie działać, jesteś w stanie bez zakupu nowych baterii zweryfikować, czy ma to związek z zasilaniem, czy samym mechanizmem. Jeśli sprzęt nie działa, a miarka na baterii nadal wskazuje gotowość do pracy możesz mieć pewność, że czas oddać zabawkę do reklamacji. Jeśli jednak okaże się, że to kwestia baterii, możesz zaoszczędzić niepotrzebnego stresu sobie i dziecku – i po prostu udać się do sklepu po nowe źródło zasilania. Dzięki temu świadomie i optymalnie wykorzystujesz baterie, nie marnując energii, pieniędzy i dbając o własny spokój.

Oszczędność, która się liczy
Baterie Duracell Ultra działają nawet do 20 razy dłużej, niż baterie cynkowe (w porównaniu z wiodącymi bateriami cynkowo-węglowymi AA, w teście z użyciem aparatu cyfrowego zgodnym z normą 2015 IEC, wyniki mogą się różnić w zależności od urządzenia i sposobu eksploatacji). Dzięki temu ograniczasz ich zużycie, co pozytywnie wpływa na środowisko oraz stan Twojego portfela. Zakup większej liczby tanich baterii nadal będzie wiązał się z większym kosztem niż zakup 1 paluszka, który będzie działał równie długo.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...