Pierwszy Słodziak z Biedronki sprzedany już minutę po północy. Są nowe zasady

Naklejki można zbierać do 17 listopada
Naklejki można zbierać do 17 listopada
Zarówno Gang Świeżaków, jak i Słodziaków okazały się dla Biedronki strzałem w dziesiątkę. Teraz Słodziaki w odświeżonym składzie znowu pojawiły się w sklepach, a pierwszy z nich został kupiony w Stegnie (woj. pomorskie) już minutę po północy. Klient kupił nie tylko książkę o przygodach Gangu, ale również Sarenkę Hanię "o gołębim sercu, dla której nie ma rzeczy niemożliwych".


Do wyboru miał jeszcze Borsuka Bartka, Nietoperza Nikodema i Dzięcioła Dominika. Maluchów z gangu kupić nie mógł; te – lisek Lucuś, pszczółka Pola, nietoperz Nikoś, dzięciołek Dominiczek, sówka Zosia i zajączek Zuzia – wymienialne są tylko za 40 naklejek. Promocja potrwa do 17 listopada, a maskotki będzie można odebrać ze sklepu do początku grudnia.
Drugi Słodziak – tym razem Dzięcioł Dominik – sprzedany został w Tomaszowie Mazowieckim (woj. łódzkie) o godzinie 2:17, a trzeci i czwarty (Borsuk Bartek i po raz kolejny Sarenka Hania) znalazły nowy dom w Braniewie (woj. warmińsko-mazurskie) już rano, o 5.43.

Wygląda na to, że nowy Gang szybko powtórzy sukces poprzednich. Tym bardziej, że dodatkową atrakcją jest aplikacja mobilna, dzięki której podczas czytania książki "Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany. Gang Słodziaków" (9.99 zł lub 15 naklejek)będzie można wsłuchać się w dźwięki lasu wplecione w nastrojowe melodie.
Więcej o naklejkowych zasadach Biedronki przeczytacie tutaj.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Wyprawka dla noworodka - co kupić dla dziecka? Pełna lista
0 0Masz w domu niemowlę? Uważaj na leżaczki – miały być wybawieniem, a mogą szkodzić