W dniu ślubu ujawniła swoją tajemnicę. Poruszające zdjęcia z tej chwili pokochały tysiące osób

Młoda kobieta zrobiła swojej rodzinie piękny prezent w dniu swojego ślubu
Młoda kobieta zrobiła swojej rodzinie piękny prezent w dniu swojego ślubu Zrzut z ekranu/Facebook
Ślub to wyjątkowy moment w życiu wielu par. Każdy marzy, by ten dzień spędzić z rodziną i przyjaciółmi i by wszystko było idealnie. Pewna młoda kobieta wiedziała, że jej babcia nie dotrze na jej ślub, dlatego postanowiła ją odwiedzić i zrobić piękną niespodziankę swoim bliskim...


Każdy z nas widział setki zdjęć z sesji narzeczeńskich, weselnych i "z brzuszkiem". Wiele osób chętnie dzieli się nimi w sieci, jednak jeden szczegół sprawił, że zdjęcia zrobione przez fotografkę Misty McLendon pokochały tysiące osób.

I nie jest to przesadą. Fotografie udostępniło tylko z jej profilu 26 tys. użytkowników Facebooka, a kolejne setki zrobiły to z profilu Tary Foley – głównej bohaterki tej historii.

Babcia Tary miała przed jej ślubem 102 lata i do tej pory zawsze podróżowała sama. Jednak z powodu wieku tym razem nie mogłaby wsiąść z samolot i przylecieć na uroczystość. Dlatego Foley postanowiła, że to ona odwiedzi swoją babcię. Przy okazji... zabrała suknię ślubną i zrobiła sesję zdjęciową.Niedługo potem jej babcia zmarła. Tara trzymała w tajemnicy swoją wizytę. Dopiero w dniu ślubu pokazała zdjęcia mamie, tacie, bratu i szwagierce.

– Istnieje różnica między zrobieniem zdjęcia a uchwyceniem chwili. Nie znalazłam jeszcze odpowiednich słów, aby przekazać, jak wyjątkowy był ten dzień z moją Naną i nigdy nie znajdę odpowiednich słów, aby wyrazić miłość i emocje, które wszyscy odczuliśmy, gdy pokazałam zdjęcia mojej rodzinie w dniu ślubu. Dziękuję Misty, za bycie moimi słowami, kiedy ich nie miałam – napisała Tara na swoim profilu.


Zarówno pod wpisem jej, jak i fotografki setki osób dzielą się swoimi wzruszającymi historiami ze ślubu, a niektórzy piszą, że to "najbardziej poruszające, co ostatnio widzieli w mediach społecznościowych".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...