"To działa na podświadomość". Histeryczna reakcja radnego PiS na tęczę w przedszkolu

Według radnego PiS tęcza jest zagrożeniem dla przedszkolaków
Według radnego PiS tęcza jest zagrożeniem dla przedszkolaków Prawo autorskie: dotshock / 123RF
– W ten sposób środowiska LGBT wkraczają do przedszkoli – napisał radny PiS powiatu głogowskiego. Co to zaniepokoiło polityka? Tęczowe kolumny budynku...


– Oto wejście do przedszkola, kolorowa tęcza LGBT. Jaki to ma cel, po co to? Po co dzieci codziennie mają to oglądać? To działa na podświadomość. Coś, co widzimy na co dzień, ma stać się dla nich NORMALNE, choć normalne nie jest. W ten sposób środowiska LGBT wkraczają do przedszkoli. Dla rodziców zapewne wygląda to niewinnie, ale jak ktoś się lepiej przyjrzy, to ujrzy pytanie do rodziców. Czy chcecie, by ideologia LGBT wkraczała do przedszkola i szkół, jak w tym wypadku? – alarmuje Andrzej Radomski.Zażądał również reakcji prezydenta, kuratorium i rodziców. – Następnym krokiem radnego będzie interwencja w sprawie lekcji fizyki, w trakcie których naucza się o spektrum światła białego. Wszak po rozszczepieniu wychodzi TĘCZA! Później radny zamierza zabrać się za My Little Pony, a ostatecznie interweniować w Instytucie Meteorologii i Gospodarki Wodnej w sprawie skandalicznej "promocji LGBT" po deszczu – ironizuje Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który opisał sprawę.

Polityk zdecydował się na usunięcie swojego konta na Facebooku po fali krytyki. Screeny jednak nadal krążą po internecie. Może dla radnego będzie to podwójna lekcja – w sieci nic nie ginie to po pierwsze. A po drugie homofobia jest straszną chorobą.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...