Lewandowska pokazała, jak pracuje z córką. Film podbił serca fanek: "Klara skradła całe show!"

Anna Lewandowska pokazała, jak pracuje z córką
Anna Lewandowska pokazała, jak pracuje z córką fot. Instagram
Jak wygląda dzień pracy Ani Lewandowskiej? Jak się okazuje, trenerka znalazła sposób, by sporo czasu – nawet podczas fizycznie trudnych zadań – jak najwięcej czasu spędzać z córką. Fanki są tym zachwycone. Niektóre z nich mogły w końcu ujrzeć twarz małej!


Anna Lewandowska pochwaliła się Instagramie nagraniem, na którym możemy oglądać małą Klarę, która wraz z mamą-trenerką ćwiczy pod czas zajęć. Jak się okazuje, Lewandowska pierwszy raz zorganizowała obóz dla mam z dziećmi – mamy mogą ćwiczyć na tej samej sali, co bawią się ich maluchy. Niektóre również angażują się w trening.Taką zaangażowaną była właśnie Klara. Choć na filmie nadal trudno dostrzec jej twarzyczkę, widać, że to bardzo aktywne dziecko. Dziewczynka w niektórych ćwiczeniach próbowała naśladować mamę, a jednocześnie godnie prezentowała nazwisko swego taty na koszulce.

„Klara wymiata”, „Wasza córcia skradła całe show”, „Klara idzie w ślady mamy”, „Cudo ta Wasza Klara, skradła moje serce” - piszą pod nagraniem mamy, które były na obozie. Inne fanki również zachwycają się małą Lewandowską. „Sama słodycz”, „wulkan energii” to tylko nieliczne z epitetów.

Nie obyło się też bez przytyków: znaleźli się tacy, którzy widzą zagrożenie dla dzieci na sali, na której dorośli ćwiczą z ciężarami. Wygląda jednak na to, że wszystko zorganizowane było bezbłędnie, a mała Klara poznała sporo nowych przyjaciół. W końcu sytuacja, w której dzieci mogą bawić się razem, a mamy zadbać o siebie to wymarzone okoliczności.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...