Wstrząsające zdjęcie Anny Skury. Pokazała nogi, by ostrzec przed tragedią, która spotyka głównie małe dzieci

Annie Skurze udało się przekuć tragedię w dobro
Annie Skurze udało się przekuć tragedię w dobro Facebook.com
Blogerka What Anna Wears jest mamą rocznej Melody, zwanej przez rodzinę Melodyjką. W czerwcowy dzień jadła śniadanie, trzymając małą na kolanach. Na stole stał kubek gorącej herbaty. – Nie wypiłam jej nigdy. Małe rączki Melody siedzącej na moich kolanach strąciły całą zawartość wprost na moje nogi. Ból był ogromny, ale wtedy jeszcze tego nie czułam. Moje serce zamarło, bo wiedziałam, że oparzeniu mogła ulec Melodyjka – napisała podróżniczka i stylistka na Facebooku.


Uświadomiła sobie wówczas, że jedna chwila mogła zmienić życie dziecka. Po dwóch miesiącach już o swoim bólu nie pamięta, choć na zawsze zostanie jej nawyk odsuwania gorących rzeczy i – najprawdopodobniej – blizny.

Zdjęcie, na którym pokazała swoją nogę może co wrażliwszych przerazić. Oparzenie blogerki jest rozległe.Anna Skura zaczęła na ten temat czytać i przekazała swoim fanom statystyki – każdego roku w Polsce oparzeniom ulega od 200 do 300 tys. osób, z czego 75 proc. to dzieci do 3. roku życia, a 90 proc. wypadków dzieje się domu.

Chłopiec wyniesiony z pożaru
Przez swój wypadek poznała historię 3-letniego Mateusza, który nie miał tyle szczęścia, co ona. – Bliscy chłopca, w wyniku pożaru domu, umierali dzień po dniu. Najpierw mama, potem brat bliźniak, siostrzyczka i tata. A Mateusz ma poparzone 60 proc. ciała i czekają go lata rehabilitacji – opowiada blogerka. Nie może przestać o nim myśleć, więc – z okazji pierwszych urodzin Melodyjki – prosi obserwujących ją o wsparcie finansowe dla chłopca, którego z pożaru wyniósł dziadek.


Wszystkim osobom, które zrobią najdrobniejszy przelew i prześlą jej potwierdzenie, odpłaci serduszkami w social mediach. – Tak strasznie mi na tym zależy, bo nie wyobrażam sobie, jaką tragedię musiał przejść ten mały chłopczyk. Na stories znajdziecie reportaż o nim – pisze Anna, podając link do zbiórki dla Mateusza.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Syndrom końca wakacji daje wam w kość? Oto 5 taktyk na przetrwanie
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć