Możecie się dziwić, ale ten film jest dowodem miłości. Gest tego dziadka wzruszył milion osób

Każdy chciałby mieć takiego dziadka jak Ayla. Albo męża!
Każdy chciałby mieć takiego dziadka jak Ayla. Albo męża! Twitter.com
Już ponad 200 tysięcy osób podzieliło się w sieci filmikiem, dzięki któremu 20-letnia mieszkanka Londynu stała się na tyle rozpoznawalna, że w opisie swojej osoby na Instagramie musiała napisać "tak, to ja jestem tą, której dziadek pomalował paznokcie". Jej wstawione na Twittera video roztopiło ciepłe serca i nieco zwilżyło te lodowate.


Ayla Winter–White musiała przejść zabieg, po którym czekało ją kilka dni rekonwalescencji.

– Kiedy moi dziadkowie przyszli odwiedzić mnie po operacji, dziadek powiedział, że chce sprawić, żebym poczuła się lepiej. Powiedział, że maluje paznokcie babci od 30 lat, a teraz chce pomalować moje. – Ile masz warstw? – zapytał – napisała na Twitterze rozczulona Ayla i pokazała swoim znajomym filmik z manikiuru.

– Poza tym adoruje moją babcię i jest jej prywatnym fotografem. Czego więcej mogłaby chcieć kobieta? – napisała w kolejnym twittcie, kiedy zorientowała się, jak ogromną popularność (aż milion serduszek!) w sieci zyskał jej dziadek.
Internauci tymczasem ścigają się w peanach na cześć mężczyzny, który stał się najbardziej uwielbianym dziadkiem na planecie. Lawina wspomnień i deklaracji odwiedzenia dziadków i babć (lub ich grobów) ruszyła i coraz bardziej się rozpędza.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...