Ta matka pobiła rekord świata. "Niedługo to się skończy"

Cynthia Arnold ma trójkę dzieci. Kochają z nią "biegać"
Cynthia Arnold ma trójkę dzieci. Kochają z nią "biegać" Facebook.com
Cynthia Arnold ustanowiła nowy rekord świata Guinnessa, pokonując 42 kilometry w 3 godziny i 11 minut. Dokonała tego podczas Maratonu Missoula, pchając trzyosobową spacerówkę z dużymi już dziećmi w środku.


Wózek waży 83 kilogramy
Mieszczący sześcio- i czterolatka oraz rocznego malca wózek waży ponad 83 kilogramów. Mimo że wiele osób uznałoby to za znaczną niedogodność, Cynthia uwielbia biegać ze swoimi dziećmi – uważa, że ten czas jest dla nich doskonałą okazją do rozmowy i oglądania przyrody. Bez bycia non stop stymulowanym przez zabawki, czy urządzenia elektroniczne.

Jej zdaniem atmosfera podczas Maratonu Missoula była bardziej ekscytująca niż podczas standardowych przebieżek. – Przebiegliśmy przez tunel i przez most, widzieliśmy konie, pianistę w polu, psy w kostiumach. Dzieci świetnie się bawiły, a tłum był zadziwiająco pomocny. Byłam poruszona tym, jak wielu ludzi mi kibicowało. Jedna kobieta zawołała nawet, że czytała o mnie przez cały rok i żebym dała radę – mówi Cynthia.

Niedługo forma się zmieni
Ten maraton był dla niej słodko-gorzki, wkrótce bowiem jej najstarsza córka skończy 7 lat. – Jestem rozdarta, cały czas myślę o tym, że każdy dzień może być ostatnim dniem, w którym moja najstarsza córka idzie na spacer w wózku. Ale jednocześnie to ekscytujące, może będziemy ćwiczyć razem. Ja będę biec, a ona jechać na rowerze! – mówi biegaczka.


To nie pierwszy raz, kiedy Cynthia ustanowiła światowy rekord: w tym roku pobiła swój – również najlepszy na świecie – wynik zeszłoroczny. Gratulacje!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Bella Happy Pants 0 0Strach jest zaraźliwy. Psycholog: zanim zaczniesz tłumaczyć dziecku świat, przepracuj swoje lęki

B JAK BEZPIECZEŃSTWO, B JAK BELLA BABY HAPPY PANTS

0 0Dom najbezpieczniejszym miejscem? To mit – zobacz, ile zagrożeń czyha na twoje dziecko
0 0Znamy ranking dziecięcych imion pierwszej połowy 2019
0 0Tak po cichu odbiera się kobietom kontrolę nad porodem. Położna: "To będzie trauma"