Natalia Klimas urodziła córeczkę! Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół

Natalia Klimas urodziła pierwsze dziecko w prawie tym samym terminie, co Agnieszka Kaczorowska
Natalia Klimas urodziła pierwsze dziecko w prawie tym samym terminie, co Agnieszka Kaczorowska Instagram.com
Do tej pory Natalia Klimas raczej strzegła swojej prywatności: w 2018 wzięła cichy ślub, o którym poinformowała media i fanów post factum, a swoją ciążę ujawniła światu dopiero wtedy, kiedy naprawdę nie mogła już jej ukryć – w 5. miesiącu. Teraz postanowiła podzielić się zdjęciem ze szpitala i pokazać dopiero co narodzoną córeczkę!


Aktorka podzieliła się radosną wiadomością na Instagramie. – Jest! Mam ją! Zuzia jest cała i zdrowa! 10/10, 51 cm, 3,4kg. Z całego serca chcę podziękować serdecznemu personelowi szpitala im. Świętej Rodziny, na Mokotowie. Zwłaszcza wspaniałemu Panu dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi, który zmienił ten szpital nie do poznania, cudownej Doktor Marcie Szajnik, dzięki której czułam się spokojna i bezpieczna, cudownym położnym, a zwłaszcza Pani Natalii M. Słuchajcie, to jest jazda bez trzymanki! – napisała pod uroczym zdjęciem z maleństwem. Pod zdjęciem swoje odwiedziny zapowiedziała już Olga Frycz, która sama została mamą już we wrześniu – wygląda na to, że Helenka i Zuzia będą koleżankami. Szczęśliwej Natalii pogratulowały również Maffashion, Lara Gessler, Karolina Malinowska, Tamara Arciuch, Anna Kalczyńska, Hanna Lis, Paulina Krupińska, Marta Kuligowska, Viola Kołakowska, Joanna Horodyńska, Edyta Zając-Rzeźniczak, Filip Bobek, Ola Żebrowska, Kasia Smolińska, Magda Lamparska, Anna Starmach czy Anna Wendzikowska.
Trzeba przyznać, że Natalia wygląda przepięknie – nie sprawia nawet wrażenia zmęczonej, choć zdajemy sobie sprawę, że to tylko pozory. Zwłaszcza, że niektórzy z fanów zwrócili uwagę, że na jej ustach jest różowa szminka...
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...