"Miałam wrażenie, że nie jestem w swoim ciele". Beyonce w ciąży ważyła prawie 100 kg

Beyonce zdradziła, ile ważyła pod koniec ciąży
Beyonce zdradziła, ile ważyła pod koniec ciąży fot. Instagram
Dwa lata temu Beyonce po raz drugi została mamą. W czerwcu 2017 roku na świat przyszły bliźnięta: Rumi i Sir. Choć życie gwiazd (zwłaszcza kalibru Beyonce) nam - zwykłym śmiertelnikom wydaje się beztroskie, proste i piękne, to zmagają się one z takimi samymi emocjonalnymi rozterkami. Jedną z nich, dotyczących porodu i akceptacji własnego ciała, podzieliła się właśnie Beyonce.


Dwuminutowe video, które zostało opublikowane na oficjalnym kanale piosenkarki, traktuje głównie o metodzie odchudzania wybranej przez Beyonce. Jednak dla kobiet liczy się kontekst: gwiazda miała potrzebę powrotu do formy po porodzie. Z jej wyznaniami utożsami się niejedna kobieta.

Przede wszystkim Beyonce odpowiedziała na pytanie, które często zadają sobie ciekawskie kobiety: ile przytyłaś w ciąży? To jedno z najbardziej niedyskretnych i znienawidzonych przez ciężarne pytań. Jednak Beyonce postanowiła nie robić z tego tabu. Na nagraniu otwarcie przyznaje, że pod koniec ciąży ważyła niemal 100 kilogramów.
Po porodzie, choć waga spadła, nie czuła się najlepiej. Mimo że w tym czasie powstały piękne zdjęcia piosenkarki z dziećmi, którymi zachwycał się cały świat, ona czuła inaczej: "Po porodzie moje ciało nie było takie samo. Byłam kobietą, która ma wrażenie, że nie jest w swoim ciele", przyznaje piosenkarka.

Gwiazda z powodu ciąży odwołała swój występ na festiwalu Coachella. Zależało jej by odwleczone o rok ważne dla jej kariery wydarzenie w końcu mogło dojść do skutku. Do tego był potrzebny powrót do formy. "Koszmar każdej kobiety to moja waga. Długa droga przede mną", mówi piosenkarka.Beyonce przez rok pracowała, by znów dobrze poczuć się we własnym ciele. Na nagraniu gwiazda wyznaje, że to było wielkie wyzwanie. Ostatecznie udało się m.in. roślinnej diecie (zrezygnowała z chleba, węglowodanów, ryb, alkoholu, cukru, nabiału i mięsa) oraz ćwiczeniom.


Z nagrania wynika, że Beyonce musiała przejść tak samo długą i trudną drogę, jak każda kobieta, która stara się wrócić do formy po ciąży i jak każda kobieta, niekoniecznie zawsze podoba się sobie i akceptuje swoje ciało. Brawa za wytrwałość!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...