Wolimy okazywać czułość psu, niż partnerowi. I kto jest ukochanym pieszczoszkiem pańci?

52 proc. właścicieli psów woli okazywać czułość im, niż swoim partnerom
52 proc. właścicieli psów woli okazywać czułość im, niż swoim partnerom Unsplash.com
Producent i sprzedawca karmy dla psów "Rileys Organics" przeprowadził wśród właścicieli czworonogów dość specyficzną ankietę. Wynika z niej, że aż 52 proc. badanych chętniej rozdaje pocałunki swojemu zwierzęciu niż partnerowi. Tyle samo respondentów przyznaje, że woli spać ze swoim psem, co zresztą jest zbawienne dla jakości snu – dawno już potwierdzili to naukowcy.


W pierwszym momencie wyniki ankiety mogą wydawać się absurdalne. Faktem jest jednak, że drugiemu człowiekowi nie zawsze łatwo jest okazywać uczucia – w związkach często pojawiają się niesnaski, czasem również obawy o to, jak partner zinterpretuje nasze zachowanie. Stawiamy sobie różnego rodzaju wymagania (nie zawsze spełnialne), mamy kryzysy i wyzwania.

W miłości z psem kryzysów nie ma, jego uczucie jest bezwarunkowe. On za buziaka zawsze podziękuje, zawsze się z niego ucieszy, nigdy nie powie, że "teraz nie jest odpowiedni moment", ani odwrotnie – nie zinterpretuje pocałunku jako zapowiedź seksu. Podarowana mu czułość jest tylko czułością, niczym więcej i niczym mniej. Można więc całować do woli!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Który to miesiąc ciąży? Przelicznik tygodni ciąży na miesiące
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE