W Rossmannie startuje promocja 2+2 gratis. W trosce o zdrowie wprowadzono ważną zmianę

Z promocji będzie można skorzystać między 22. a 31. lipca
Z promocji będzie można skorzystać między 22. a 31. lipca 123rf.com
Rossmann przyzwyczaił swoich klientów do promocji "1+1" czy "2+2" i ich wariacji. To już standard – niektórzy nie mogą się doczekać promocji na kolorówkę, inni – na produkty do pielęgnacji włosów. Od 22 do 31 lipca promocja "2+2" będzie obowiązywać na preparaty do opalania oraz produkty odstraszające komary i kleszcze. Z jednym wyjątkiem.


Rossmann wprowadził bowiem ważną zmianę w asortymencie: w trosce o zdrowie klientów wycofał produkty przeciwsłoneczne z filtrem niższym niż 10 SPF.

To część kampanii, w której firma zachęca klientów, aby przyłączyli się do akcji propagującej używanie kremów z wysokimi faktorami. Żeby wziąć w niej udział, wystarczy podzielić się na Instagramie wakacyjnym zdjęciem z kremowym słoneczkiem i oznaczyć je hasztagiem #NajbezpieczniejPodSłońcem.

To ważne, bo mimo że o zgubnym wpływie promieni UV na organizm powiedziano już chyba wszystko, Polacy wciąż nie mają nawyku codziennego stosowania filtrów, a na plażę wybierają filtry o jak najniższym faktorze, żeby szybko uzyskać brązowy odcień skóry. Tymczasem rzeczywistą ochronę dają kremy z faktorem 30 SPF i wyższym, a akcja Rossmanna "Najbezpieczniej pod słońcem" ma o tym przypominać.

Faktem jest, że kupowanie w promocji "2+2" finansowo się po prostu opłaca. Nawet więc ci, którzy nie są przekonani co do zasadności używania kremów z wysokim filtrem, kupią być może właśnie takie, bo nie znajdą w sklepie żadnego innego. Popieramy!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...