"Nie mogę się doczekać". Nowa rola Beaty Kozidrak zachwyci nie tylko jej fanów

Artystka dzieli się na swoim profilu zdjęciami ze "swojej nowej przygody", jaką jest dubbing
Artystka dzieli się na swoim profilu zdjęciami ze "swojej nowej przygody", jaką jest dubbing Zrzut z ekranu/Instagram/Beata Kozidrak
W animacji "Playmobil: Film", która będzie miała premierę 23 sierpnia, znalazło się miejsce na najbardziej rozpoznawalne polskie głosy – Julii Kamińskiej, Marcina Dorocińskiego, Tomasza Karolaka, a także divy polskiej sceny – Beaty Kozidrak.


Wokalistka zespołu Bajm, piosenkarka i autorka tekstów może już do swojej listy dopisywać kolejne osiągnięcia. Jak pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie "po raz pierwszy w życiu podkłada dubbing". Chociaż trudno uwierzyć, że nikt wcześniej nie wpadł na ten pomysł, to artystka nie ukrywa, że "nie może doczekać się tej przygody".

Podobnie zresztą jak jej fani, którzy w komentarzach napisali, że wprost "nie mogą doczekać się premiery", obejrzą bajkę, by usłyszeć głos Beaty, inni wyznali, że "od wielu lat czekają, żeby usłyszeć głos Beatki w dubbingu, bo nadaje się do tego świetnie".Reżyserem animacji "Playmobil: Film" jest Lino DiSalvo, znany z uwielbianych przez najmłodszych (i nie tylko) "Krainy lodu" i "Zaplątanych".

W bajce poznamy Charliego i jego siostrę Marlę, której brat nieustannie opowiada o fantastycznej krainie, która jest domem ludzików Playmobil. Oczywiście dziewczynka sądzi, że to tylko wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy któregoś dnia jej brat znika, a Marla odkrywa tajemniczy portal – wrota do innego wymiaru.
Kiedy przez nie przechodzi, w jednej sekundzie sama zamienia się w figurkę ludzika. Zwiedzając niezwykłą, zbudowaną z zabawek krainę, dziewczynka odkrywa, że jej brat został porwany i uwięziony przez zdradzieckiego pirata Bloodbonesa. Żeby uratować chłopca, Marla będzie musiała połączyć siły ze zwariowanym kierowcą ciężarówki – Delem oraz odważnym robotem o imieniu Robotitron. W trakcie wędrówki przez zdumiewający świat bohaterowie przeżyją masę przygód, napotykają wielu przyjaciół i wrogów – od rycerzy w lśniącej zbroi po międzygalaktycznych złoczyńców. A sama Marla odkryje, że aby uratować Charliego i powrócić do domu, będzie musiała przywołać moc własnej, nieco zaniedbanej wyobraźni. Wszystko jest możliwe – trzeba tylko uwierzyć w siebie!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Który to miesiąc ciąży? Przelicznik tygodni ciąży na miesiące
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE