Rubik "wyskoczyła" z poradą rodzicielską dla Pazury, no i się zaczęło. "Madki cię zaraz spalą na stosie"

Jak przetrwać podróż z dziećmi i nie zwariować - pyta Edyta Pazura
Jak przetrwać podróż z dziećmi i nie zwariować - pyta Edyta Pazura fot. Instagram/ Edyta Pazura
Jedną z cech, za które fanki lubią Edytę Pazurę jest jej dystans do rodzicielstwa, a także prezentowania go w internecie. Edyta chętnie dzieli się przemyśleniami i doświadczeniami na Instagramie i nierzadko pada ofiarą hejtu. Jak się okazuje, szczerość i bezkompromisowość popłaca.


W jednym z ostatnich postów na Instagramie Pazura zareklamowała nowy post na swoim blogu. Rzecz dotyczy sposobów na przetrwanie podróży z dzieckiem. Wielu rodziców przekonało się, że wielogodzinna jazda autem z dziećmi może się kończyć frustracją, płaczem i awanturą. Dlatego temat jest trafiony. Okazuje się, że sposób na udaną podróż Agaty Rubik też.Żona Piotra Rubika na pytanie: "Jakie są Wasze sposoby na to, aby przetrwać w podróży z dziećmi?" odpowiedziała: "Jak to jakie? iPad i żelki”. Choć spodziewać się można było hejtu – Pazura odpowiedziała żartobliwie: "Madki cię zaraz spalą na stosie", okazuje się, że to odważne wyznanie wzbudziło sympatię internautek.

Mamy zaczęły dzielić się swoimi sposobami, w których nie brakowało słodyczy i nowych technologii. Czyli dwóch największych wrogów współczesnego "dobrego wychowania". Oczywiście w opinii publicznej.

Jasne, dzieci przed ekranem powinny spędzać jak najmniej czasu, a maluchy wcale – WHO rekomenduje restrykcyjne normy czasu ekranowego dla dzieci. Co do słodyczy, nie trzeba być dietetykiem, by wiedzieć, że im mniej, tym lepiej, a już żelki czy lizaki to cukier w cukrze – najgorsze, co można dać dzieciom.

Jednak rozsądne odstępstwa od tych zasad raczej niczego nie zrujnują i wiedzą o tym zarówno Pazura i Rubik, jak i internautki. Jak się okazuje, podróże to dla niektórych prawdziwa męczarnia i protestować przeciwko słodyczom czy bajkom nigdy nie będą ci, których dzieci od momentu zapięcia pasów w aucie zaczynają płakać i marudzić.


Zrezygnować z tego powodu z wakacji? Nie, to byłoby nierozsądne. Dlatego warto uzbroić się w cierpliwość, masę zabawek, książeczek i bajerów, w ostateczności w "żelki i iPad" i ruszać w drogę. Powodzenia!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...