"Nie zapomnij o dziecku, reszta jest zbędna". Rada dla Kalickiej trafiła w sedno

Olga Kalicka jest w małym Aleksym zakochana
Olga Kalicka jest w małym Aleksym zakochana Instagram.com
Syn Olgi Kalickiej w tym miesiącu skończy pół roku, jego mama uznała więc, że czas najwyższy, żeby zabrać go na zagraniczny wyjazd. Przed urlopem zapytała jednak swoje fanki "od czego zacząć pakowanie". Jak zwykle na internautki można liczyć, sęk jednak w tym, że gdyby Olga zabrała ze sobą wszystkie polecane rzeczy, na lotnisku wyglądałaby jakby przeprowadzała się do innego kraju wraz z całym swoim dobytkiem.


Polecono jej: żel na ząbkowanie, pampersy do pływania (bo zwykłe raczej wszędzie można kupić), syrop przeciwgorączkowy, otulacz, nożyczki do paznokci, książeczkę zdrowia, probiotyk, kartę EKUZ, krem z filtrem, aspirator do noska, termometr, wózek, krem na odparzenia, krople do oczu, nakrycie głowy, mokre chusteczki. Do tego ubrania, zabawki, kocyki i dmuchane gadżety na plażę. Plus oczywiście bagaż rodziców...

– Ja po prostu spakowałam całą szafę i cały pokój – skwitowała doświadczona w kwestii wakacji z dzieckiem internautka.

"Reszta jest zbędna"
Do serca przypadło nam jednak sformułowanie innej fanki, która kazała "nie zapomnieć o dziecku, bo reszta jest zbędna". Cóż, zbędna na pewno nie jest, ale wakacje są od tego, żeby odpocząć. Ubezpieczenie i ewentualne leki są najważniejsze, reszta powinna zejść na dalszy plan. Oldze i wszystkim zdenerwowanym wakacyjnym wyjazdem rodzicom życzymy spokojnego wypoczynku!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Wyprawka dla noworodka - co kupić dla dziecka? Pełna lista
0 0Masz w domu niemowlę? Uważaj na leżaczki – miały być wybawieniem, a mogą szkodzić