W porodzie Julii Rosnowskiej towarzyszyły...ukochane psy. To nie przez nie jednak wezwano policję

"Mały Człowiek" Julii Rosnowskiej nie ma jeszcze imienia
"Mały Człowiek" Julii Rosnowskiej nie ma jeszcze imienia Instagram.com
Trzydziestoletnia aktorka, główna bohaterka popularnego niegdyś serialu "Julia", urodziła swoje pierwsze dziecko w niedzielę, w dość nietypowych okolicznościach. Zarówno zdjęciem z maleństwem, jak i historią porodu podzieliła się ze swoimi fankami na Instagramie.


Julia określiła narodziny swojego dziecka jako "najtrudniejszy i jednocześnie najbardziej niesamowity dzień jej życia". – Miałam przeczucie, że poród to będzie COŚ, ale w najśmielszych snach nie mogłam przewidzieć tego, jak będę się czuła po fakcie. A mianowicie jak absolutna superwoman. Jak dałam radę zrobić to, to absolutnie nic już nie może być "zbyt trudne" – napisała celebrytka.Jej poród był domowy, ale nie mniej bezpieczny niż standardowy w szpitalu. Aktorka napisała, że była otoczona "niesamowitą grupą wsparcia" – dwoma położnymi, doulą i ... wszystkimi domownikami.

– Był ze mną mój partner, który całym sobą rodził razem ze mną i nic mu nie było straszne. Kołysał się i oddychał razem ze mną, trzymał mnie, kiedy byłam bez sił, mówił cudowne i ważne rzeczy, które dały mi siłę, żeby się nie poddawać. Cudownie było przeżyć to razem. Były też z nami psy, które całym swym psim jestestwem czuły wyjątkowość chwili – wyliczyła Julia.

Okazuje się, że w pewnym momencie do drzwi zapukała również policja. I bynajmniej nie przez – jak mogłoby się wydawać – szczekanie psów, lecz krzyki aktorki, którymi przeraził się sąsiad. – Dobrze wiedzieć, że ludzie reagują, jak słyszą krzyki, a ja przepraszam sąsiadów za te nocne hałasy – skwitowała celebrytka, która nie wpadła na pomysł z wywieszeniem odpowiedniej kartki, jak zrobili to, również witający córkę na świecie w domu, Magda i Paweł.


Kończąc swój wpis, Julia dodała, że "Mały Człowiek" nie ma jeszcze imienia, bo dopiero jest przez rodziców poznawany. – Przyglądamy się i zastanawiamy się na kogo wygląda... – napisała. Witamy na świecie!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...