"Gdzie podział się brzuszek?". Krupa zdradziła, w którym jest tygodniu ciąży

Joanna Krupa swoje pierwsze dziecko urodzin jesienią 2019 roku
Joanna Krupa swoje pierwsze dziecko urodzin jesienią 2019 roku fot. Instagram
Tego roku w Dzień Matki Joanna Krupa podzieliła się z fanami informacją o ciąży. Modelka i jurorka „Top Model” spodziewa się pierwszego dziecka i bardzo to przeżywa. Nie stroni od zdjęć i wyznań w mediach społecznościowych – w końcu zdradziła, na jakim jest etapie ciąży.


Na swoim profilu na Instagramie Krupa chętnie chwali się rosnącym brzuszkiem. Pod ostatnimi zdjęciami pojawiły się hasztagi, które sugerują, kiedy pierwsze dziecko gwiazdy przyjdzie na świat.

Krupa jest dokładnie na półmetku, czyli w 20. tygodniu ciąży. Nietrudno zatem obliczyć, że maluch przyjdzie na świat jesienią tego roku, najprawdopodobniej w październiku lub na początku listopada. Będzie zodiakalną Wagą lub Skorpionem.W dyskusjach pod postami przeczytać można głównie zachwyty nad kondycją Joanny i komentarze dotyczące wielkości brzuszka. Dla jednych jak na połowę ciąży modelka ma wyjątkowo mały brzuszek. Dla innych wręcz przeciwnie.

Nie zmienia to jednak faktu, że Krupa wygląda i czuje się świetnie. W jednym z komentarzy przyznała, że pierwsze 3 miesiące były dla niej trudne, ponieważ miała mało energii. Teraz nadrabia.Na tym etapie ciąży Joanna i jej mąż Douglas powinni znać już płeć dziecka. Rodzice na razie nie podzieli się tą wiedzą z fanami.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...