Natalia Klimas chciała przebić Meghan Markle? Zdjęcia z baby shower robią wrażenie

Natalia Klimas niedługo po raz pierwszy zostanie mamą
Natalia Klimas niedługo po raz pierwszy zostanie mamą Zrzut ekranu/Instagram.com
Ten rok obfituje w rodzime "royal babies". Tak przynajmniej mogłoby się wydawać po ilości przyjęć, zwierzeń, uśmiechów i wywiadów udzielanych przez celebrytki, których – za sprawą dziecięcia – życie w 2019 roku zyskało nową jakość. Teraz baby shower wyprawiła aktorka Natalia Klimas, która wkrótce urodzi córeczkę.


– Wczoraj był mój baby shower i nie zapomnę tego wieczoru na długi czas. Było nas 25 cudownych kobiet. Jedne zerwały się z teatru, żeby ze mną świętować, drugie zostawiły w domach kilkutygodniowe maluchy, trzecie przeorganizowały cały tydzień. Dotarły wszystkie! – napisała córka projektantki Joanny Klimas na Instagramie.

Przyznała, że otrzymała gargantuiczną ilość serdeczności i miłości oraz "obłędne prezenty" i podziękowała organizatorce imprezy Ani Kempie, oraz Karolinie Ferenstein Kraśko, która "walnęła taką przemowę, że się popłakała".

– Nie miałam czasu i byłam zbyt rozemocjonowana, żeby zrobić sobie ze wszystkimi zdjęcia, ale nie zawsze to jest najważniejsze, prawda? A teraz czekamy na Zuzię! – obwieściła przyszła mama 50 tysięcom followersów.Trzeba przyznać, że imprezy nie da się przypisać do kategorii "skromnych" – zobaczcie na zdjęciach poniżej.
Też chciałybyście mieć takie baby shower, czy uważacie, że lepiej poczekać ze świętowaniem aż dziecko się urodzi?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...