Otylia Jędrzejczak w ciąży! Zadała pytanie, nad którym głowi się każda mama jedynaka

Otylia Jędrzejczak jest w ciąży. Będzie miała drugie dziecko
Otylia Jędrzejczak jest w ciąży. Będzie miała drugie dziecko fot. Facebook.com/jedrzejczakotylia
Otylia Jędrzejczak przekazała fanom dobrą nowinę - spodziewa się drugiego dziecka. W swym poście na Facebooku podzieliła się nie tylko swoim szczęściem, ale też wątpliwościami. Ma je chyba każda mama jednego dziecka.


"Każda kartka mojego życia nabiera barw, a już niedługo będę mogła się przekonać, jak to jest dawać siebie jeszcze jednej małej istotce" - informuje na Facebooku Otylia.

Mistrzyni ma 35 lat i już niebawem zostanie mamą po raz drugi. Jej córeczka Marcelina przyszła na świat dwa lata temu. Przed jej narodzinami Otylia zaręczyła się z ojcem swych dzieci, byłym koszykarzem, Pawłem Przybyłą.Nie wiadomo jeszcze, czy Marcelina będzie miała brata czy siostrę. Wiadomo jednak, że Otylia jako mama jednego dziecka, oczekując na drugie, zadaje sobie pytanie, które zna wielu rodziców w tym samym momencie życia.

"Kochać to dawać z siebie jak najwięcej każdego dnia. Kochać własne dziecko to uczucie, jakie poznałam dwa lata temu i każdego dnia doświadczam jeszcze bardziej. Czasem zadaję sobie pytanie, czy można kochać bardziej albo inaczej - czy można tę miłość podzielić?" - pisze Otylia w poście, trafiając w sedno mamusinych wątpliwości.

Wiele komentarzy pod postem to potwierdzenie, że pytanie: czy drugie dziecko kocha się tak samo? mamy znają doskonale: "Kiedyś myślałam, że będę musiała miłość podzielić. Ale to nieprawda, ona się pomnożyła", "drugie kocha się tak samo mocno" - to tylko niektóre z odpowiedzi. Zgadzacie się?


Poza tym fani ślą moc gratulacji. Dołączamy się!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...