Jaka matka, taka córka? Fani zachwyceni stylizacją Klary Lewandowskiej i pięknym wyznaniem

Mała Klara budzi zainteresowanie fanów Lewandowskich odkąd się urodziła. Nikt jednak nie widział jeszcze jej twarzy
Mała Klara budzi zainteresowanie fanów Lewandowskich odkąd się urodziła. Nikt jednak nie widział jeszcze jej twarzy Instagram.com
Anna Lewandowska uchodzi za matkę nie tyle dobrą, co nieskazitelną – jej macierzyństwo jawi się przeciętnemu zjadaczowi parówek za utkane z samych dobrych chwil. Co złośliwsi uważają, że to kwestia pieniędzy, wiadomo jednak, że Lewandowska rzeczywiście ustawia Klarę w centrum swojego życia. Pieniądze niewątpliwie ułatwiają jej jednak namacalne ukazanie więzi, która łączy ją z córeczką – i nie ma w tym nic złego.


Jak najłatwiej sprawić, żeby relacja z dzieckiem była z zewnątrz postrzegana jako perfekcyjna? Założyć dziewczynce takie same ubranka jak mamie, tylko w wersji mini. To na pewno przyciągnie uwagę i zyska aprobatę innych, nic tak bowiem nie rozczula, jak maleństwo w "dorosłych" ubraniach. Na szczęście Lewandowska nie wybiera ubrań, które mogłyby przywodzić na myśl seksualizację dzieci. To modne i ładne, ale jednak sportowe, ciuszki.

Teraz celebrytka pochwaliła się podwójnym zestawem, którym zachwyciły się jej fanki: jasnymi dżinsami, welurową czerwoną kurtką i czerwono-białymi adidasami.

"Bez Ciebie nie idę... Niesamowite, ile taka mała istota potrafi wnieść wspaniałych zmian w życie dorosłych ludzi. Nauczyła nas spokoju, jeszcze większej miłości do drugiego człowieka, mnie - osobę w gorącej wodzie kąpanej - uczy cierpliwości, a do tego jeszcze większej pokory, wdzięczności za każde nawet najmniejsze rzeczy i chwile.

Też to znacie, kiedy po wielu obowiązkach i nieprzespanej nocy widzicie już z samego rana radosną buźkę Waszej pociechy i wszystko, co złe przemija? Moja mała nauczycielko życia - dziękuję, że jesteś!" – napisała sportsmenka na Instagramie, wzywając fanów do "dzielenia się tym, co dobre". Tym wyznaniem wzruszyła wiele matek, które mają podobne odczucia. I deklarują, że "partner look" jest również ich ulubionym wyborem... nawet jeśli dzieci są już duże.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE