To się popisał! Skandaliczny przykład Ministra Sportu ze zjazdu na sankach, a internauci zachwyceni

Witold Bańka/Twitter_Screen
Minister Sportu i Turystyki, Witold Bańka postanowił pokazać się w mniej oficjalnej sytuacji –podczas brawurowej jazdy na sankach. Po udostępnieniu nagrania, w sieci wylały się zabawne komentarze. Internauci zwrócili uwagę na jeden istotny element.


Polityk poczuł się, jak dziecko
Spontaniczność, beztroska zabawa i zimowe szaleństwo dopadły również Witolda Bańkę, podczas ferii zimowych. Nagraniem polityk pochwalił się na Twitterze. – Aj, też bym tak poszalała na sankach – pozazdrościli internauci. Zwrócili też uwagę na miejsce zjeżdżania sankami. – Pani Ministrze, nie można zjeżdżać z górki wprost na jezdnię! W klasach 1-3 nie było o tym? – piszą w komentarzach. – Ale że przy jezdni? – pisze kolejna osoba. – Panie Ministrze, taki przykład dawać? Z górki na sankach prosto na ulicę?

Zabawne komentarze
Internauci nie mogli się powstrzymać od dalszego komentowania. "Nie ten rozmiar sanek", "Na starość się dziecinnieje", "Bez względu na sympatie polityczne, każdy dzieciak to lubi", "No, dzieciaki stoją a tata w podróży sentymentalnej", "Było w elementarzu! Z podpisem: "Brawura to nie odwaga!"", "Dobrze, że nie Minister Edukacji".

Było naprawdę niebezpiecznie. Nie chcemy sobie wyobrażać, jak skończyłaby się ta szalona jazda, gdyby nadjeżdżał samochód na drodze. Uważajcie!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE