Film, jak mężczyzna bierze narkotyki przy dziecku, trafił do sieci. "Wszyscy zamiatali to pod dywan"

Mężczyzna na filmie wciąga biały proszek.
Mężczyzna na filmie wciąga biały proszek. Screen z filmu
Na Facebooku zostało upublicznione nagranie, na którym widać mężczyznę zażywającego twarde narkotyki przy małym dziecku.Do zdarzenia doszło w Zawierciu.


Na filmie widzimy kilka dorosłych, cały czas przeklinających, osób i małe dziecko. W pewnym momencie siedzący najbliżej malucha mężczyzna zażywa narkotyki.

– Kopia tego nagrania została przekazana do sądu rodzinnego w Zawierciu. Chodzi o sprawdzenie prawidłowości sprawowania władzy rodzicielskiej przez osoby, które są widoczne na nagraniu. Wcześniej ustaliliśmy dane tych osób – przekazał portalowi Zawiercie Nasze Miasto nadkom. Andrzej Świeboda, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.

"Nie od dziś to wiadomo"
Choć portale nie podają personaliów uwiecznionych na filmie osób, w sieci huczy od komentarzy. – Dziwne jest to, że dopiero teraz ktoś się zainteresował tą rodziną. Nie od dziś wiadomo, że matka tych dzieci zażywa narkotyki, a dzieci biernie się temu przyglądają od najmłodszych lat. Dla nich jest to normalne zachowanie – takie, jak dla katolika pójście do kościoła w niedzielę – pisze jeden z internautów.

– Dokładnie. Ta patologia ciągnie się od lat – wtóruje mu drugi. Twierdzi, że mieszkańcy Zawiercia "wielokrotnie" zgłaszali nieprawidłowości, ale "było to zamiatane pod dywan".
Źródło: Nasze Miasto Zawiercie
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

WARTO DZIŚ WIEDZIEĆ

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE