Dziecko uprowadzone z warszawskiej szkoły? Szkoła swoje, policja swoje

W szkole na Białowieskiej w Warszawie policja podejrzewa rodzicielskie uprowadzenie.
W szkole na Białowieskiej w Warszawie policja podejrzewa rodzicielskie uprowadzenie. 123rf.com
Czy to było uprowadzenie? Co stało się w szkole na Białowieskiej w Warszawie? Niepokojące informacje wyciekły do sieci. Sprawą zajęła się policja.


W sieci udostępniono niepokojący post, który miał przestrzec rodziców. "Szanowni Rodzice. W dniu wczorajszym w szkole na Białowieskiej (na której trenujemy w okresie zimowym) była próba uprowadzenia dziecka. Bardzo prosimy zatem wszystkich o uwagę i pilną kontrolę dzieci. Współpracujmy ze sobą, z trenerami i miejmy oczy szeroko otwarte. Zarząd KS Drukarz.".

Post o sytuacji, która wydarzyła się wczoraj (23.01.2019), udostępniono dzisiaj na profilu drużyny sportowej KS Drukarz Warszawa. Wywołał spore zamieszanie wśród rodziców i dzieci. Chwilę po naszym telefonie do szkoły, post został usunięty.

– Ten incydent miał miejsce na terenie szkoły czy w jej okolicy? – pisali w komentarzach rodzice. – Sprawa jest zgłoszona na policję. Wokół szkoły są wzmożone patrole policji. Będę dzisiaj na zebraniu, bo to szkoła moich dzieci. Jak się dowiem czegoś więcej, napiszę Państwu. Pozdrawiam – poinformowała jedna z mam.

Szkoła zaprzecza. Po telefonie do psychologa i pedagoga szkolnego otrzymałam informację, że żadnego porwania nie było. – To plotka. Miała miejsce pewna sytuacja, ale nie było to żadne uprowadzenie. Sprawa została zgłoszona do odpowiednich służb.

Komenda Społeczna Policji bada sprawę, choć oficjalne zgłoszenie o uprowadzeniu nie wpłynęło. Mimo to weryfikują sprawę i podejrzewają uprowadzenie rodzicielskie. – Do takich sytuacji często dochodzi w przypadku rozwodu rodziców – informuje nas Biuro Prasowe Policji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

WARTO DZIŚ WIEDZIEĆ

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE