Czy twoje dziecko uwielbia słodkie zwierzątka i sprytne bohaterki? Od tych klocków nie będzie mogło się oderwać

Z zestawami klocków LEGO inspirowanymi filmem „LEGO PRZYGODA 2” twoje dziecko będzie w pełni przygotowane na nowe przygody!
Z zestawami klocków LEGO inspirowanymi filmem „LEGO PRZYGODA 2” twoje dziecko będzie w pełni przygotowane na nowe przygody! LEGO
Czy twoje dziecko uwielbia słodkie zwierzątka, dziwaczne stworzenia i sprytne bohaterki?


Jeśli tak - musiałeś słyszeć o filmie "LEGO PRZYGODA 2", jego niesamowitym świecie i głównych bohaterach: Lucy i Emmecie. To właśnie te postaci poprowadzą małych superbohaterów i superbohaterki do odkrywania nowych historii i poznania przyjaciół, których pokochają!
Pomyśl o wszystkich niesamowitych przygodach, które twoje dziecko może przeżyć dzięki nowym zestawom THE LEGO MOVIE 2. To będzie wspaniała zabawa, bo fantazja najmłodszych naprawdę nie zna granic.

"UltraKocia i Wojowniczka Lucy" (70827)

Odważnej i nieustraszonej Lucy nie trzeba przedstawiać. Kosmiczny najeźdźca okropnie nastraszył Emmeta, więc Lucy musi połączyć siły z UltraKocią, aby go uratować! Aby zabawa była bardziej emocjonująca, dzieci mogą sterować potężną UltraKocią i zmieniać wyraz jej pyska. Za to najeźdźca ma kłapiącą paszczę i poruszające się oczy. Trzeba być czujnym!

"Gwiezdny statek Słodkiej Zadymy" (70830)

Nowa gwiazda filmu „LEGO PRZYGODA 2” - intergalaktyczny najeźdźca Generał Słodka Zadyma - połączył swoje moce z innymi najeźdźcami z serii LEGO DUPLO. Czy Lucy i Emmetowi uda się uciec i uniknąć zamknięcia w celi na statku? To zależy tylko od wyobraźni dzieci!
Produkty LEGO to więcej niż radość kreatywnego budowania; otwierają także wspaniałe możliwości do tworzenia i opowiadania niesamowitych historii. A co może bardziej rozwijać dziecięcą wyobraźnię?

Nie ma znaczenia, czy dziecko buduje własny, bajkowy świat z królami i księżniczkami, czy przeżywa emocjonujące, międzygalaktyczne przygody, produkty LEGO to niezrównana zabawka, która rozwija krytyczne i kreatywne myślenie, umiejętności współpracy i komunikowania się.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE