Czy twoje dziecko jest fanem przygód i podziwia superbohaterów? Jeśli tak, pozwól mu zgłębić ten świat

Z zestawami klocków LEGO inspirowanymi filmem „LEGO PRZYGODA 2” twoje dziecko będzie w pełni przygotowane na nowe przygody!
Z zestawami klocków LEGO inspirowanymi filmem „LEGO PRZYGODA 2” twoje dziecko będzie w pełni przygotowane na nowe przygody! LEGO
Czy twoje dziecko jest fanem przygód i podziwia superbohaterów?


Jeśli tak – musiałeś słyszeć o filmie "LEGO PRZYGODA 2", jego niesamowitym świecie i głównych bohaterach: Lucy i Emmecie. To właśnie te postaci poprowadzą małych superbohaterów do odkrywania nowych historii i pomogą im uzyskać specjalne supermoce!
Z zestawami klocków LEGO inspirowanymi filmem "LEGO PRZYGODA 2" twoje dziecko będzie w pełni przygotowane na nowe przygody!

"Terenówka Rexa" (70826)

Z zestawem z serii THE LEGO® MOVIE 2 "Terenówka Rexa" (70826) i pomocą słodkiego Rex-o-saurusa mali budowniczowie obronią się przed Plantimalem, a następnie przebudują samochód terenowy na dinozaurowego quada lub dinozaura wykonawczego i dadzą drapaka!

"Łazik Emmeta i Lucy" (70829)

Dzięki wielkim kołom i zawieszeniu "Łazika Emmeta i Lucy" (70829) dzieci uciekną przed Gwiazdką i Sercem. Mają w wyposażeniu także miotacz strzał. Wróg nie ma szans z kuszą Lucy i łomem Sharkiry. Gdy wysadzą w powietrze zbiorniki paliwa, będą mogli odjechać i zakończyć swoją misję.

"Gwiezdny statek Słodkiej Zadymy" (70830)

Jak pomóc Emmetowi i Lucy uciec przed "Gwiezdnym statkiem Słodkiej Zadymy" (70830)? Uwaga - Słodka Zadyma atakuje naklejkami! Czy dwójka mistrzów konstrukcji uniknie zamknięcia w celi na statku? Wybór należy do dzieci!
Produkty LEGO to więcej niż radość kreatywnego budowania; otwierają także wspaniałe możliwości do tworzenia i opowiadania niesamowitych historii. A co może bardziej rozwijać dziecięcą wyobraźnię?

Nie ma znaczenia, czy dziecko buduje własny, bajkowy świat z królami i księżniczkami, czy przeżywa emocjonujące, międzygalaktyczne przygody, produkty LEGO to niezrównana zabawka, która rozwija krytyczne i kreatywne myślenie, umiejętności współpracy i komunikowania się.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE