Roczne dziecko biegło wzdłuż jezdni. Reakcja kierowczyni autobusu chwyta za serce

Dziecko spacerowało po ulicy bez opieki.
Dziecko spacerowało po ulicy bez opieki. 123rf.com
Cudowna – tak jednym słowem określić można kobietę, która kierowała tym autobusem. Zatrzymała pojazd, jak tylko zobaczyła półnagie roczne dziecko biegnące wzdłuż jezdni. Wszyscy zastanawiają się, jak doszło do tej sytuacji?


Było naprawdę niebezpiecznie
Irena Ivic, kierująca autobusem, była oszołomiona, gdy zobaczyła małe dziecko biegnące boso po wiaduktach autostradowych rankiem 22 grudnia. Wyszło z domu i zdezorientowane szło po chodniku, płacząc. Całe zdarzenie nagrała kamera monitoringu. Nagranie upublicznił zarząd transportu miejskiego w Milwaukee.Co dokładnie zrobiła kobieta? Zatrzymała pojazd i zabrała dziecko do środka. Jedna z pasażerek okryła dziewczynkę kurtką do czasu przyjazdu policji. Według danych podanych przez ABC News, dziewczynka miała na sobie jedynie pieluszkę i koszulkę. Matka, która w ostatnim czasie przeszła załamanie nerwowe, nie zauważyła nieobecności córki. Policjanci przekazali dziewczynkę ojcu.

Szczęśliwe zakończenie
Chyba nikt nie chce sobie wyobrażać co by było, gdyby nie reakcja kobiety. Sprawę badają odpowiednie służby. Kobieta, która pomogła dziewczynce, została okrzyknięta w Milwaukee bohaterką. Dostała nagrodę od władz miasta, które przypominają, że w ostatnich latach kierowcy miejskich autobusów dziewięciokrotnie pomagali dzieciom w podobnych do tej sytuacjach.
Źródło: ABC News
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Który to miesiąc ciąży? Przelicznik tygodni ciąży na miesiące
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE