"Uważam, że nadchodzi czas świadomości". Piotr Stramowski ogłosił ważne zmiany w życiu

Piotr Stramowski ogłosił, że robi przerwę w aktorstwie.
Piotr Stramowski ogłosił, że robi przerwę w aktorstwie. Instagram/piotrstramowski_official
Piotr Stramowski postanowił wprowadzić kilka zmian w życie zawodowe i osobiste. Aktor podzielił się wpisem na Instagramie, w którym zapowiedział, że robi sobie przerwę w graniu. To nie wszystko.


Zrobił to dla siebie?
– Jak Wasze noworoczne postanowienia? – zapytał aktor we swoim wpisie. – Ja poza tym, że robię sobie przerwę od grania, to postanowiłem wziąć się za rzeczy, które zaniedbałem przez ostanie trzy lata. Jedną z nich jest postanowienie niejedzenia mięsa, wyjątkowo dla mnie trudne, bo jako - wydawałoby się - urodzonemu mięsożercy, zakazanie spożywania białka w tej właśnie postaci, jest dość ryzykownym posunięciem… A jednak, zdecydowałem się na to i idąc za ciosem, razem z fundacją @zwierzeca_polana (która jest inicjatorem całej akcji) chciałem zachęcić do odwiedzenia lokalu @krowarzywa w celu spożycia wyjątkowej pozycji w ich karcie - Burgera #bezjurex – wyjaśnił.Czas świadomości
Aktor włączył się w akcję fundacji. – I właśnie do takiego INNEGO spojrzenia zachęcamy razem z fundacją. Do dopiero początek akcji, mający na celu uświadomić nam, że to jak patrzymy na zwierzęta hodowlane, wpłynęły m.in. mająca tysiące lat kultura ludzka i przyzwyczajenia. Produkcja mięsa stała się biznesem, który poza tym, że jest NIELUDZKI, to jak pokazują badania jest najbardziej szkodliwy dla środowiska i całej planety – napisał.

Czy to pójście tropem mody czy przemyślana decyzja aktora? – Uważam, że nadchodzi czas świadomości. Dziś mamy możliwość wyboru, a jedzenie mięsa można - jeżeli nie wyeliminować, to spokojnie ograniczyć, ratując tym samym miliony zwierząt i naszą planetę. Fakt: krowy potrafią być mądrzejsze od psów! Ale, żeby to zrozumieć, trzeba poznać Jurka i taki właśnie plan ma @zwierzeca_polana. Ale o tym już wkrótce! Teraz marsz do @krowarzywa i zamawiać bezjurexa! 10% ze sprzedaży trafi na konto fundacji @zwierzecapolana. Miłego dnia! – napisał w poście.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Syndrom końca wakacji daje wam w kość? Oto 5 taktyk na przetrwanie
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć