Tym postem Zielińska zawstydziła wiecznie zmęczone matki. "To moja elektrownia Heńkowa"

Kasia Zielińska nie kryje, że oszalała z miłości do swoich dzieci
Kasia Zielińska nie kryje, że oszalała z miłości do swoich dzieci fot. Instagram
Kasia Zielińska z okazji czwartych urodzin swojego synka opublikowała post pełen miłości i ciepła. Aktorka opisała w kilku zdaniach, jak zmieniło się jej życie 2 stycznia 2015 roku, gdy na świat przyszedł jej syn Henryk. Te słowa pokochały jej fanki.


Katarzyna Zielińska bez zawahania przyznaje, że oszalała na punkcie małego Henryka. "Jestem w stanie dla Henryka wskoczyć na najwyższą sosnę w środku nocy i odśpiewać z czubka drzewa jego ulubione piosenki. Zniewala mnie swoim uśmiechem, blond czupryną, tuleniem, całusem, najmądrzejszymi pod słońcem tekstami i codziennymi wyznaniami miłości. Tak, wiem, oszalałam, ale chcę cieszyć się tym wariactwem tak długo, jak mi starczy sił!" – napisała aktorka.W dalszej części postu przyznaje, że to właśnie macierzyństwo daje jej wielką moc, motywuje do działania i buduje od środka. "To moja elektrownia Heńkowa, dzięki której unoszę się nad ziemią. Jak zobaczycie, że jakaś blond kobieta przelatuje nad waszymi głowami, to na pewno będzie to HEŃKOWA I ALESIOWA MATKA WARIATKA" – czytamy na Instagramie.

Zielińska w szczerych słowach pokazała, że miłość do dzieci potrafi uskrzydlać, dodawać mocy do robienia rzeczy niemożliwych. Macierzyństwo, poza tym, że stawia wyzwania, może też dodawać pewności siebie i po prostu czynić nas szczęśliwymi ludźmi.

Przypomnienie tych kilku prostych prawd i odwrócenie uwagi od trudów rodzicielstwa bardzo docenili internauci. Pod jej postem sypią się pozytywne komentarze. Bo nie jest to macierzyństwo lukrowane – to prawdziwa miłość, z której każda mama może czerpać siłę.

Zielińska napisała, że jest mamą i ma magiczną moc. Wystarczy oszaleć z miłości na punkcie własnych dzieci!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Syndrom końca wakacji daje wam w kość? Oto 5 taktyk na przetrwanie
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć