Finał akcji „Dzieciaki dbają o psiaki” – stacja Boomerang przekazała schronisku ponad 2 tony pokarmu

Fot. materiał prasowy
Schronisko w Józefowie otrzymało ponad 2 tony pokarmu dla psów i kotów. Wszystko dzięki użytkownikom aplikacji „Dzieciaki dbają o psiaki”, prezentowanej w ramach kampanii wizerunkowej stacji Boomerang. W akcję zaangażowały się też znane mamy: wokalistka Magda Steczkowska i blogerka Nieperfekcyjna mama.


Należący do Turnera kanał dziecięcy Boomerang udostępnił w połowie listopada aplikację facebookową, przy użyciu której można było w formie zabawy, zaopiekować się jednym z czworonogów ze schroniska. Młodzi użytkownicy wraz z rodzicami chętnie zaangażowali się w inicjatywę „Dzieciaki dbają o psiaki”, zbierając odznaczenia, które stacja wymieniła na przydatne w schronisku produkty dla zwierząt.

Akcję, przeprowadzoną w ramach kampanii wizerunkowej „Boomerang. Oglądaj, baw się i śmiej!”, wsparły znane mamy - wokalistka Magda Steczkowska oraz blogerka Nieperfekcyjna mama. W efekcie 14. grudnia do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie trafił zapas specjalistycznej suchej karmy oraz voucher na regularne dostawy świeżych porcji jedzenia – w sumie ponad 2 tony pożywienia dla psów i kotów. Nie zabrakło też środków czystości i kilkadziesięciu ciepłych koców, które pomogą przetrwać zimę poszukującym domów pupilom.

Urocza aplikacja zwróciła uwagę prawie 5 tysięcy użytkowników, którzy skorzystali z oferowanej rozrywki ponad 19 tysięcy razy, jednocześnie okazując zainteresowanie losem potrzebujących zwierząt.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE