"Podatnik za to płaci?". Zabawna akcja antyterrorystów sprowokowała żywą dyskusję

To się nazywa ocieplanie wizerunku!
To się nazywa ocieplanie wizerunku! Facebook.com
Antyterroryści to też ludzie! Nie tylko zabawni, ale również z dobrym sercem. Aktywnie włączyli się w pomaganie dzieciom, co – jak to zwykle bywa – nie wszystkim się spodobało.


Mimo że założyciel Szlachetnej Paczki okazał się nie tak szlachetny, jak powszechnie sądzono, akcja – na szczęście – trwa również w tym roku. Paczki kompletują nie tylko rodziny, firmy i szkoły, ale również... polska policja. Antyterroryści z Samodzielnego Pododdziału Anterrorystycznego Stołecznej Policji postanowili pochwalić się swoją inicjatywą w dość nietypowy sposób.Umundurowani i uzbrojeni po zęby strażnicy porządku wywołali uśmiech na wielu twarzach. Choć zdarzają się również komentarze niezbyt afirmujące działania policjantów. "Najpierw dostaniesz zawału, a później prezent" – komentuje jeden z internautów. I nie sposób się z nim nie zgodzić.

"Podatnik za to płaci?"
Wciąż jednak żyjemy w kraju, w którym zawsze znajdzie się jakieś "ale" w stosunku do życzliwych odruchów. I to bardzo klasyczne "ale".

– A to w godzinach pracy? Podatnik płaci za to? Policji płacimy za realizację konkretnych zadań, a nie przebieranie się w śmieszne czapki i wykorzystanie uzbrojenia w celach niezgodnych z przeznaczeniem – napisała kolejna ze śledzących profil policji osób. Na szczęście jednak nie zyskała dużego poklasku.

A wam jak się podoba?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE