Anna Starmach urodziła Jagienkę. Słowa skierowane do córki wzruszą niejednego rodzica

Anna Starmach urodziła pierwsze dziecko
Anna Starmach urodziła pierwsze dziecko Zrzut z ekranu/Instagram
Anna Starmach dołączyła do grona mam! Na świecie wraz z mężem powitała pierwsze dziecko – córeczkę, która otrzymała piękne, mało spotykane imię.


Jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior emitowanych w TVN, autorka książek kucharskich i portalu kulinarnego w sierpniu ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Dzisiaj na jej profilu na Instagramie pojawiła się informacja, że wraz z mężem przywitali na świecie córeczkę, Jagnę. Starmach napisała o tym w pięknych, wzruszających słowach. – Jesteś z nami od tak niedawna, a już tak wiele zmieniłaś, już tak wiele nas nauczyłaś... Zawsze chciałam życia jak z bajki, a Ty pokazałaś, że prawdziwe życie pisze piękniejsze historie od samego Andersena...
Świeżo upieczona mama dodała również podziękowania dla personelu krakowskiego szpitala. – Z tego miejsca chciałam bardzo podziękować pracownikom i personelowi szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie. A w szczególności doktorowi Marcinowi Opławskiemu, Andrzejowi Opalskiemu oraz wspaniałej położnej Annie Jastrzębskiej – zadbaliście o nas najlepiej na świecie!

Rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego. I dużo zdrowia dla Jagienki!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE